2737
2734

بعد فکر کنه مدرسه بخواد بره بری دنبال اینکه کجا ببری که کمترین اسیب روحی رو ببینه

باز برای تربیتش باید وقت بگذاری کلی مطالعه داشته باشی

با این روح‌ و‌ روان خسته ما و جامعه ایا ظلم به اون بچه نیست؟؟؟ بخاطر همین واقعا ازش منصرف شدیم 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

منم از مسئولیتش میترسم من ادم کمالگرایی هستم میترسم از پس این مسئولیت برنیام یا مادر خوبی نباشم از ...

منم همینطور

بعد میترسم یا زیادی ولش کنم یا خیلی سخت گیر شم

اگ ازین بچه های درس نخون و مزخرف شه چی🥲🥲

‌اخه سبک تربیتی منو همسرمم متفاوته باهم

این بیشتر میترسونه منو

خدایاشکرت❤️
من خیلی دودل بودم اخرش به این‌ نتیجه رسیدم که نه من نه همسرم عمیقا دلمون بچه نمیخواد و شاید داریم طب ...

الان باهاش کناراومدین؟احساس نمیکنی تو زندگیت یه چیزی کمه؟

ببخشید میپرسم چون خودمم تو تصمیم گیری دو دلم

2728

من خیلی دو دل بودم.

یه ماه اقدام کردم همون ماهم باردار شدم...اصلا فکرشم نمی کردم بارداری اینقدر سخت باشه...شیرینی اش اینه همه هوامو دارن و..وگرنه جز مریضی و سختی و ویار و بی‌حالی و...چیزی ندارن 

البته الان پشیمون نیستم از بارداریم آن شااالله سلامتی دنیا بیاد.

فقط 19 هفته و 4 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40

من روی بچه آوردن یا نیاوردن دو دل نبودم روی زمانش دو دل بودم حس میکردم آماده نیستم از نظر ذهنی و مسئولیت ها اعتماد به نفس والد گریم پایین بود که الان میفهمم بخاطر ناآگاهی بود 

آدم از ناآگاهی هاست که می‌ترسه باید آگاهی خودت رو ارتقا بدی و نسبت به ترس های خودت شناخت پیدا کنی راه حل پیدا کنی و حلش کنی وگرنه اینکه بچه آوردن رو به تاخیر بندازی اشتباست 

اینو منی میگم که شش سال بچه نیاوردم و بعد فهمیدیم مشکل باروری داریم و سه تا سقط رو تجربه کردم 

2740
من هیچوقت ب بچه علاقه نداشتم و از مسئولیتش میترسم از محدود شدن از فداکاری حالم بهم میخوره 😔🥲 ...

ای وای 

بااین اختلاف میخوایدچیکارکنید؟

قبل از ازدواج درموردص صحبت نکرده بودین؟

عهههه؟ تاپیکتو دیدم الان. هم خودت دودلی هم شوهرت. اما از ما فقط منم که دو دلم شما به نتیجه ای هم ر ...

فعلا نه باخودمون گفتیم هروقت یک دل شدیم اقدام کنیم شایدهنوز وقتش نیس ک دودلیم 

شایدزندگی اون جشنی نباشه ک ارزوشو میکردی اما حالا ک دعوت شدی برقص💃 برقصان دنیاروب سازخودت🎻🌼🌿
نه خب ما ده ساله ازدواج کردیم  کمبودش رو اصلا حس نمیکنم حقیقتش

چقدرخوب که کمبودش روحس نمیکنید خداااروشکرواقعا

کلابچه دوست نداشتین هیچ وقت یااینکه بچه دارشدن رو دوست ندارین؟

ای وای  بااین اختلاف میخوایدچیکارکنید؟ قبل از ازدواج درموردص صحبت نکرده بودین؟

شدید نیست اختلاف

من یکم بخاطر شرایط بد خانواده سرکوبگر و زورگویانس اخلاقم

همسرم بیشتر مشکلاتو با صحبت و ملایمت حل میکنه

درواقع من باید شبیهش بشم

بخاطر همین نگرانیم ازین جهت زیاد نیست

ولی خب یچیزایی ک من بیخیالم شوهرم مهمه براش

درکل من باید بیشتر تغییر کنم 

دارم ب کمک مشاور درست میکنم مشکلاتمو

ولی استرس بارداری و زایمان و همه چیزو دارم

خدایاشکرت❤️
2706