2737
2739

از سونوگراف نپرسیدم اونم هیچی نگفت

میشه برای سلامتی تو دلیم صلوات بفرستی🥰 تو تاریخ ۱۴۰۲/۱۲/۵ (روز نیمه شعبان) بی بی چکم مثبت شد عیدی اقام بود ❤️   خوش اومدی فندق مامان   ❤️  

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

حسم گفت دختره

منم حسم میگه دختره 

کلشم شبیه دختره اخه خوشگله

میشه برای سلامتی تو دلیم صلوات بفرستی🥰 تو تاریخ ۱۴۰۲/۱۲/۵ (روز نیمه شعبان) بی بی چکم مثبت شد عیدی اقام بود ❤️   خوش اومدی فندق مامان   ❤️  
2731

بجای سیسمونی هم اگ دختر بود براش النگو

اگ پسر بود براش دستبند وزنجیر ومدال ون یکاد یا برای خودت ی النگو بردار

وقتی خونه خریدین بفروش براش تخت بخر

فقط 29 هفته و 1 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
ماییم ک بی هیچ سرانجام خوشیم
حسم پسر چرا نپرسیدید؟علاعمتون چیه

واقعا؟خجالت کشیدم 

شوری و ترشی و خیار و دوغ گاها هم شیرینی 

اویل جوش جوشی شدم و لکه بینی هم داشتم

بجای سیسمونی هم اگ دختر بود براش النگو اگ پسر بود براش دستبند وزنجیر ومدال ون یکاد یا برای خودت ی ا ...

😍😍😍

اره عزیزم ایشالا همینکارو میکنم

واقعا؟خجالت کشیدم  شوری و ترشی و خیار و دوغ گاها هم شیرینی  اویل جوش جوشی شدم و لکه بینی ...

نمیدونم

همه ویاری داری مث من

من بارداری اول اولین ویارم ماست بود همه گفتن دختر ودخترم بود

بارداری 

میشه تواهشا دعا کنی خدا بهم ی پسر سالم عطا کنه؟

1
5
10
15
20
25
30
35
40
2738
😍😍😍 اره عزیزم ایشالا همینکارو میکنم

من اصلا کالسکه ب دردم نخورد بقول شما با ماشین بردم اوردم

کریر ۵/۶بار

گهواره ۱۰ بار

تخت چون اتاقم کوچیکه وخفه اصلا

فقط از دوتا کمدش استفاده میکنم چون ک کمد دیواری ندارم

طلاهاش هنوز هست ۴ گرمه

اما دو سه جفت لحاف وتشک وتشک گارد دار واقعا اضافه بود

لباساش اضافه بود

و.....

1
5
10
15
20
25
30
35
40
نمیدونم همه ویاری داری مث من من بارداری اول اولین ویارم ماست بود همه گفتن دختر ودخترم بود بارداری ...

ایشالا عزیزم به مراد دلت برسی ❤️

پسره

میشه بگید از رو چی میگید😍

فک کنم دختره😍

میشه بگید از رو چی میگید😍

2706