2737
2734
عنوان

سایت دیگه جای موندن نیست

165 بازدید | 22 پست

فضاش سالهای قبل عالی بود 

ولی دیگه بدتر از اینستا شده 

من یکیم ک غیر اینجا هیچ جا رو نداشتم 

ولی دیگه ازار دهنده شده 

از امروز سعی میکنم دیگه کمتر سایت بیام 

هرچه بچه و مرد و ادم کمبود داره ریخته سایت جوش بشدت بد شده

نوشابه هم خانواده داره ولی تو نداشتی😏(مخاطب خارج از نینی سایت نوشتم وقتی دیدمش هی دلم خنک شه)

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

منم متاسفانه معتادم به اینجا هربار میگم دیگه نمیام ولی تا گوشی دست میگیرم میام نی نی سایت...خیلی از وقت مفیدم رو بخاطرش هدر میدم و این اصلا خوب نیست

از سال ۹۷ با سایت آشنا شدم و یه کاربری تعلیق شده...اومدم تا مثل خیلیا اینجا یکم درد و دل کنم😊

هممون ادعا داریم بقیه گند زدن به سایت 

ولی یک نگاه به تاپیکای خودمون بندازیم میبینیم همچین فلسفی و... نیست

همه از دم خاله زنکی و چزت و پرت

#2025 ARMY STAY                                                            اگه دیگه جوابتو ندادم بدون حوصله بحث با ادم احمق نداشتم و همچنین اعلاناتم باز نکردم...... از حرفم حرصت گرفت جوابی نداشتی به کاربریم گیر نده کارت خیلی داغونه 😅
کاش میشد سایتو برد به سال ۹۵/۹۶

اون موقع نبودم ..از سال ۹۸ ۹۹ فک کنم اومدم ولی همون سالای اولم هم شرف داشت به الان

ادم تاپیک های سالهای ۹۶.۹۵.و قبلتر رو ک میخونه انگار تو یه دنیای دیگه هست ارامش و مهربونی موج میزنه ولی الان شده مکان خالی کردن تخیلات بچه های زیر ۱۸ و کسایی ک به قول خودشون دانشجوی پزشکیین وخیلی امثالهم

نوشابه هم خانواده داره ولی تو نداشتی😏(مخاطب خارج از نینی سایت نوشتم وقتی دیدمش هی دلم خنک شه)
2740
هممون ادعا داریم بقیه گند زدن به سایت  ولی یک نگاه به تاپیکای خودمون بندازیم میبینیم همچین فلس ...

درسته هیچکدوم فلسفی نیست ولی حداقل دیگه مردم و سرکار نمیزاریم

درسته هیچکدوم فلسفی نیست ولی حداقل دیگه مردم و سرکار نمیزاریم

اونا که روانین بحثشون جداس😔😂من ادمای سالم رو گفتم 

#2025 ARMY STAY                                                            اگه دیگه جوابتو ندادم بدون حوصله بحث با ادم احمق نداشتم و همچنین اعلاناتم باز نکردم...... از حرفم حرصت گرفت جوابی نداشتی به کاربریم گیر نده کارت خیلی داغونه 😅

دقیقا وقتی هم اعتراضی کنی یا حرفی بزنی

دختر بچه های میگن ناراحتی برو بیرون

مردها هم میگن تو گزینه عضویت زد مرد و زن پس مشکلی نداره 

ولی اینا دلیل نمیشه که بیان سایت رو با مزاحمت هاشون(آقایون)

و دختر بچه های با تاپیک های سمی شون 

غیر قابل تحمل کنن

کسی قدر دل پاک مونه هرگز نمیدونه /مو موسی هم بشُم آسیه از آبُم نمیگیره/ نفهمیدو نمیفهمن مُنو دردِ مونه اینجا /مو خط دکتُرم خالو کسی قابُم نمیگیره🍀
منم متاسفانه معتادم به اینجا هربار میگم دیگه نمیام ولی تا گوشی دست میگیرم میام نی نی سایت...خیلی از ...

من از هفته دیگه 

گوشی رو کنار میزارم و ترک میکنم دیگه

اون موقع نبودم ..از سال ۹۸ ۹۹ فک کنم اومدم ولی همون سالای اولم هم شرف داشت به الان ادم تاپیک های سا ...

همش شده رل کراش یا نامزدشون بهقول خودشون دوست پسر ایناهمش تقصیرکروناهه که پدرمادرا برابچشون گوشی گرفتن

کاش دوباره لاغر بشم هیچ وقت چاق نشم وزن ۷۰ قد۱۵۸ 💖وزن هدف۵۷ 

نمونش تاپیک خاستگاره💔

من که خیلی کم میام دیگه سایت ولی حداقل پارسال جوش خیلی بهتر بود هر چقدر جلو تر میریم بدتر 

...هر چه آمد به سرم باز گویم «گـذرد»... وای از این عمر كه با میگذرد، میگذرد...
2706