2737
2739
عنوان

سایت دیگه جای موندن نیست

| مشاهده متن کامل بحث + 165 بازدید | 22 پست
دقیقا وقتی هم اعتراضی کنی یا حرفی بزنی دختر بچه های میگن ناراحتی برو بیرون مردها هم میگن تو گزینه ...

اره خیلی غیر قابل تحمله 

من دیگه زیاد بمونم همین هفته رو میمونم و کمترشم میکنم و دیگع کلا گوشی هوشمند رو تا یه مدت کنار میزارم تا به زندگی برسم 

خیلی ازار دهنده ست

(تیکر تارگت)از امروز ۱۷ اردیبهشت میخوام تا ۷ خردا از ۹۲ به ۸۷ برسم..(ادامه دارد)
منم متاسفانه معتادم به اینجا هربار میگم دیگه نمیام ولی تا گوشی دست میگیرم میام نی نی سایت...خیلی از ...

میچذره منم همین بودم ولی اینقدر جوش بد شده ها یهو به خودم اومدم دیدم کلا هفته ای یع بار میام سایت

...هر چه آمد به سرم باز گویم «گـذرد»... وای از این عمر كه با میگذرد، میگذرد...

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

نمونش تاپیک خاستگاره💔 من که خیلی کم میام دیگه سایت ولی حداقل پارسال جوش خیلی بهتر بود هر چقدر جلو ...

بله حتی پارسال از امسال بهتر بود

(تیکر تارگت)از امروز ۱۷ اردیبهشت میخوام تا ۷ خردا از ۹۲ به ۸۷ برسم..(ادامه دارد)
من از هفته دیگه  گوشی رو کنار میزارم و ترک میکنم دیگه

چجوری آخه خیلی سخته.....ولی گاهی فکر میکنم اگه به جای گوشی و چرت و پرت زبان یا کتاب میخوندم چقددر الان معلوماتم بالاتر بود

از سال ۹۷ با سایت آشنا شدم و یه کاربری تعلیق شده...اومدم تا مثل خیلیا اینجا یکم درد و دل کنم😊
2731
چجوری آخه خیلی سخته.....ولی گاهی فکر میکنم اگه به جای گوشی و چرت و پرت زبان یا کتاب میخوندم چقددر ال ...

میخوام رژیم بگیرم و ورزش کنم و درس بخونم و اینقدر وقتمو پر کنم ک گوشیو کنار بزارم 

یه گوشی ساده دکمه ای برا زنگ و تماس اضطراری داشته باشم

میخوام رژیم بگیرم و ورزش کنم و درس بخونم و اینقدر وقتمو پر کنم ک گوشیو کنار بزارم  یه گوشی ساد ...

اگه بتونی خیلی عالیه منم ان شاالله که بتونم

از سال ۹۷ با سایت آشنا شدم و یه کاربری تعلیق شده...اومدم تا مثل خیلیا اینجا یکم درد و دل کنم😊

[QUOTE=336095429]اره خیلی غیر قابل تحمله  من دیگه زیاد بمونم همین هفته رو میمونم و کمترشم میکنم و دیگع کلا گوشی ...[/QUOT

منم تصمیم گرفتم از امروز که یه تاریخ رند و قشنگ هم داره بهشه یه بهونه واسه یه شروع دوباره و کارهای که قبلا انجام میدادم رو بهتر و بیشتر انجام بدم جای وقت تلف کردن 

امروزرفتم کتابخونه یه کتاب گرفتم گفتم شروع کنم وقتم رو بزارم برای کارهای مفید کتاب بخونم فیلم ببینم طراحی کنم به خودم برسم و..

بعضی از تاپیک ها رو میبینم هی با خودم میگم این نسل جدید چقد دارن زندگی و وقتشون رو صرف کارهای الکی میکنن و میان تاپیک هم میزنن میرن رو اعصاب ما 

بعد گفتم من اونا رو که نمیتونم تغییر بدم بهتره به فکر پیشرفت خودم باشم 

فقط چهار سوال ارزشمند در زندگی وجود داره چی مقدسه؟روح از چه چیزی درست شده؟چی ارزش داره براش زندگی کنی؟و چی ارزش داره براش بمیری؟و جواب همه این سوال ها یکیه فقط عشق🍀
[QUOTE=336095429]اره خیلی غیر قابل تحمله  من دیگه زیاد بمونم همین هفته رو میمونم و کمترشم میکنم ...

عالیه بهترین کارو کردی

2738