2737
2739
عنوان

افکار پارانویایی دارم .کککککمممممکککککک😢

| مشاهده متن کامل بحث + 417 بازدید | 48 پست
خودم همرو میدونم بخدا من اصلا عکیم برام مهم نی .همین چن روز اینطور شدم وگرنه عکسم تا چن روز پیش همین ...

😂نه نداری اونی که پارانوعید داره معمولا خودش هیچ وقت اینو قبول نمیکن 

فامیلتون بنظر میرسه دو قطبی بوده باش تا پارانوعید 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

افکارت چطوره ک فک میکنی پارانویا داری .مثل منه

حس میکنم همه میخوان بم اسیب بزنن

هرچند حسم درسته

همه بت من دشمن اند

انگار ارث نداشته باباشون خوردم

عصبیم استرس دارم ب لحظه اروم نیستم همش خودخوری میکنم میترسم اتفاقی ک تو ذهنمه بیفته😭

2731
😂نه نداری اونی که پارانوعید داره معمولا خودش هیچ وقت اینو قبول نمیکن  فامیلتون بنظر میرسه دو ...

اخه خییلی شکاک بود .ب همه مشکوک بود ک دارن بلا سرش میارن .میخوان بکشنش .میدونم قبول ندارن .ولی باز فکرا ولم نمیکنه اخه من چرا باید از همچین چیز ساده ای بترسم😢

کاربری دست دونفره .پنج روز در هفته دسته منه ک تاپیک میزنم و دو روز در هفته دست ی  کاربر دیگه .صاحب اصلی این اکانت منم و اون کاربر هیچ تاپیکی نمیزنه و از بس تعلیق شده دیگه شماره نداشت برا همین بهش اکانتو دادم  و با کاربری من هست اون دو روز .اینم برا اینکه انقد میپرسن گفتم 😍❤.
حس میکنم همه میخوان بم اسیب بزنن هرچند حسم درسته همه بت من دشمن اند انگار ارث نداشته باباشون خورد ...

ب همه شکاکی ؟میترسی بکشنت ؟توهم چی؟

کاربری دست دونفره .پنج روز در هفته دسته منه ک تاپیک میزنم و دو روز در هفته دست ی  کاربر دیگه .صاحب اصلی این اکانت منم و اون کاربر هیچ تاپیکی نمیزنه و از بس تعلیق شده دیگه شماره نداشت برا همین بهش اکانتو دادم  و با کاربری من هست اون دو روز .اینم برا اینکه انقد میپرسن گفتم 😍❤.
2740
اخه خییلی شکاک بود .ب همه مشکوک بود ک دارن بلا سرش میارن .میخوان بکشنش .میدونم قبول ندارن .ولی باز ف ...

نترس 

ادم با تلقین میتون خودش و نابود کن 

خودت و مشغول کن اب بخور و به چیزای مثبت فکر کن تا چیزاس خوب جذب کنی!

نساخت بم دارو دیگ جرعت نکردم بگم عوضش کنه نخوردم

اخه این افراد اصلا قبول ندارن ک مریضن .شما چطور قبول داری .شاید وسواس باشه .من با پارانویا ها زیاد ارتباط داشتم هیچکدوم قبول نداش مریضه همه فک میکردن عادین 

اخه این افراد اصلا قبول ندارن ک مریضن .شما چطور قبول داری .شاید وسواس باشه .من با پارانویا ها زیاد ا ...

من هر عیبی داسته باشم قبول دارم

الانم میگم حق دارم ب همه چی بد بین باشم

اما چون ارامش و زندگی و ازم گرفته و همش اضطراب دارم حتما پارانوئیده

من دارم میمیرم از استرس

نساخت بم دارو دیگ جرعت نکردم بگم عوضش کنه نخوردم

چه مدت خوردین 

دکترت و عوض کن پیش یه دکتر خوب برو و توضیح بده که چه مشکلی با دارو داری سلامت روانی ادم خیلی مهم تر از این چیزاس وقتی سلامت روان تو خطر باش پشت سرش مشکلات بدنی هم هست و هزاران چیز دیگه ادم اگه به خودش اهمیت نده تو زندگی به چی دیگه میخواد اهمیت بده

2706