2733
2739
عنوان

افکار پارانویایی دارم .کککککمممممکککککک😢

| مشاهده متن کامل بحث + 417 بازدید | 48 پست
کشتن که ن مثلا غیبت، تهمت بردن ابرو و.. توهم چی؟ تومه زیاد میزنم همش حس میکنم یچی جلوم رد میشه شای ...

میدونی ک این افکارت دروغن ؟یا فک میکنی راستن .فک میکنی همه میخوان برات توطعه درس کنن

کاربری دست دونفره .پنج روز در هفته دسته منه ک تاپیک میزنم و دو روز در هفته دست ی  کاربر دیگه .صاحب اصلی این اکانت منم و اون کاربر هیچ تاپیکی نمیزنه و از بس تعلیق شده دیگه شماره نداشت برا همین بهش اکانتو دادم  و با کاربری من هست اون دو روز .اینم برا اینکه انقد میپرسن گفتم 😍❤.
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

چه مدت خوردین  دکترت و عوض کن پیش یه دکتر خوب برو و توضیح بده که چه مشکلی با دارو داری سلامت ر ...

هفته دیگ ازمون مهمی دارم دارم

دارم فقط فکر چرت میکنم دستام یخه از استرس و فکرای چرتم

واسه همین نیمتونم دارو بخورم باز

چون تا ی مدت عوارض اولیه داره

دلم میخواد فقط فکرام واسه یکی بگم

2731

من خیلی تخصصی بلد نیستم. فقط اینو میدونم اگه اذیتین و حس میکنین یه چیزی غیرطبیعیه حتما برید روانپزشک و دارو استفاده کنین.

شوهر من وسواس فکری و استرس داشت. گاهی پرخاشگری. ۴۳ سال هیچی نشد، ۴۳ سالگی با فشار کاری شدید، کلا رد داد و گفتن دوقطبیه. در حالیکه اون استرس و وسواس شاید با داروهای ساده تر و روان درمانی، درمان یا کنترل میشد. پس بی توجه نباشین. 

انسان بین ۱۷ تا ۲۲،۳ سالگی در ساده لوح ترین ورژن خودشه. فکر می کنه همه چیز رو میدونه، مرکز دانایی جهانه، می تونه دنیا رو تغییر بده و همه بزرگترهایی که شبیه اون فکر نمیکنن، احمق و کم هوشن؛ و هیچ ایده ای نداره از اینکه زمان قراره چقدر متواضع و فروتنش کنه در مورد دانایی و قدرتش.
من هر عیبی داسته باشم قبول دارم الانم میگم حق دارم ب همه چی بد بین باشم اما چون ارامش و زندگی و از ...

من ک بدتر الان بدتر شدم .دستام داره میلرزه .نکنه ی پارانویایی باشم ک قبول داره .فک نمیکردم این افراد قبول میکنن ک مریضن😢😢😢

کاربری دست دونفره .پنج روز در هفته دسته منه ک تاپیک میزنم و دو روز در هفته دست ی  کاربر دیگه .صاحب اصلی این اکانت منم و اون کاربر هیچ تاپیکی نمیزنه و از بس تعلیق شده دیگه شماره نداشت برا همین بهش اکانتو دادم  و با کاربری من هست اون دو روز .اینم برا اینکه انقد میپرسن گفتم 😍❤.
هفته دیگ ازمون مهمی دارم دارم دارم فقط فکر چرت میکنم دستام یخه از استرس و فکرای چرتم واسه همین نیم ...

میتونی برا من بگی اگه دوست نداری میتونی روی یه کاغذ بنویسی 

میتونی این کارو کنی صبح که از خواب بیدار شدی بیست دقیقه با خودت فکر و خیال کن روی کاغذ بنویس بعد چشمت و ببند نفس عمیق بکش بگو دیگه تموم و اجازه نده که دیگه فکر کنی هر وقت فکری اومد تو سرت روی کاغذ بنویس و بگو بعدا بهش فکر‌میکنم و کارات و بکن یه دورم شب این کارو بکن اگه اعتقاد داری 

برای اضطرابت ایت الکرسی بخون تا اروم بشی♥️اولش یکم سخته ولی امتحانش ضرر نداره شاید بهتر شدی 

کشتن که ن مثلا غیبت، تهمت بردن ابرو و.. توهم چی؟ تومه زیاد میزنم همش حس میکنم یچی جلوم رد میشه شای ...

یا خدا. کامنت منو اینجا بالاتر بخون. کافئین قهوه نخور تا بلایی که سر شوهر من اومد، سر تو نیاد خدای نکرده. حتما برو روانپزشک خوب و حرفه ای، بی تفاوت نباش. ممکنه عواقب سختی داشته باشه

انسان بین ۱۷ تا ۲۲،۳ سالگی در ساده لوح ترین ورژن خودشه. فکر می کنه همه چیز رو میدونه، مرکز دانایی جهانه، می تونه دنیا رو تغییر بده و همه بزرگترهایی که شبیه اون فکر نمیکنن، احمق و کم هوشن؛ و هیچ ایده ای نداره از اینکه زمان قراره چقدر متواضع و فروتنش کنه در مورد دانایی و قدرتش.
2738
من خیلی تخصصی بلد نیستم. فقط اینو میدونم اگه اذیتین و حس میکنین یه چیزی غیرطبیعیه حتما برید روانپزشک ...

یعنی الان من وسواس دارم و پارانویا نیس .میخوام برم دکتر 

یا خدا. کامنت منو اینجا بالاتر بخون. کافئین قهوه نخور تا بلایی که سر شوهر من اومد، سر تو نیاد خدای ن ...

چرا من خیلی کافئین میخورم مشکلش چیه

من ک بدتر الان بدتر شدم .دستام داره میلرزه .نکنه ی پارانویایی باشم ک قبول داره .فک نمیکردم این افراد ...

عزیزم شما جایی توی نی نی سایت نگفتین احیانا مشکل دوقطبی دارین. چون جدیدا زیاد در موردش اینجا سرچ کردم. کاربریتون برام آشنا میاد

یعنی الان من وسواس دارم و پارانویا نیس .میخوام برم دکتر 

من نمیدونم عزیزم که چی هست. ولی بی تفاوت نباش. چون شوهر منم مدتها بی تفاوت بود و بعد اینجوری شد. من مرگ رو به چشم دیدم

چرا من خیلی کافئین میخورم مشکلش چیه

نخور اصلا

کافئین زیاد باعث بروز بعضی اختلالات روانی توی افرادی میشه که استعدادش رو دارن. شوهر منم تا ۴۳ سالگی خوب بود . این یکی دو ماه روزی ۴، ۵ تا یا حتا ۶ تا اسپرسو دوبل میخورد. بعد با شوک عصبی و فشار کاری دچار مانیا شد و ....

توی منابع و مقالات خارجی در موردش کاملا توضیح داده شده. 

عزیزم شما جایی توی نی نی سایت نگفتین احیانا مشکل دوقطبی دارین. چون جدیدا زیاد در موردش اینجا سرچ کرد ...

اخه دوقطبی ی دقیقه ناراحته ی دقیقه خوشحال دوران افسردگی و شیدایی دارن و خیلی خطر ناکن .و بقیه رو اذیت میکنه با کاراش .تاحالا کسی ب من نگف مشکل داری من فقط خودم اذیت میشم .اره من همش درموردش تاپیک میزنم چون میترسم بگیرم .همه میگن وسواسه فکرب و یا نشخواره .شما گفتی دوقطبی باز استرس گرفتم اخه من ی مدتم از دوقطبی میترسیدم با فکر ساده میگفتم دوقطبی دارم

اخه دوقطبی ی دقیقه ناراحته ی دقیقه خوشحال دوران افسردگی و شیدایی دارن و خیلی خطر ناکن .و بقیه رو اذی ...

عزیزم من نمیگم شما دوقطبی هستین یا نیستین. من مشکل شوهرمو شرح دادم.

و اینکه تعریفتون از دوقطبی هم درست نیست. چون شوهر من اصلا اینجوری نیست.

من فقط به شما توصیه میکنم اول اینکه کافئین رو محدود مصرف کنین. دوم اینکه حتما حتما برو پیش روانپزشک.

2706