2733
2739

وسواس فکری دارم از وقتی افکار پارانویا رو خوندم .همش میان تو مغزم ک بعد استرس میگیرم ک چرا بش فکر کردم .همیشه استرس دارم این فکرا میاد بیشتر میشه یهو چن دقیقه فکر میکنم .دقیقا مثل این افراد بعد چن دقیقه میگم چرا من اینطوز فک  کردم نکنه پارانویا دارم و استرسم بیشتر میشه ک چرا بش فک کردم.ی فکر دیگم هست ک پارانویایی میدونم دروغه ولی هزار بار تو مغزم تکرار میشه اذیتم کنه بعد فک میکنم و استرس میگیرم ک چرا بش فک کردم.

کاربری دست دونفره .پنج روز در هفته دسته منه ک تاپیک میزنم و دو روز در هفته دست ی  کاربر دیگه .صاحب اصلی این اکانت منم و اون کاربر هیچ تاپیکی نمیزنه و از بس تعلیق شده دیگه شماره نداشت برا همین بهش اکانتو دادم  و با کاربری من هست اون دو روز .اینم برا اینکه انقد میپرسن گفتم 😍❤.

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

پارانوعید به زیاد فکر کردن نیست 

افراد پارانوعیدی بدبین هستن حس میکنن همه میخوان یه مشکلی براشون ایجاد کننن ادم خوب و بد و بد میدونن و کلا تو شک هستن که همه بهشون صدمه ممکن بزنن و نمیتونن به هیچ کی اعتماد کنن 

شما احتمالا درگیر استرس و نوشخار فکری هستی همین 

2728
چقدر فکر فکر فکر

خب اره کل زندگی من شده همین شما حتی باخوندنش کسل شدی ببین من چی میکشم تو زندگیم

کاربری دست دونفره .پنج روز در هفته دسته منه ک تاپیک میزنم و دو روز در هفته دست ی  کاربر دیگه .صاحب اصلی این اکانت منم و اون کاربر هیچ تاپیکی نمیزنه و از بس تعلیق شده دیگه شماره نداشت برا همین بهش اکانتو دادم  و با کاربری من هست اون دو روز .اینم برا اینکه انقد میپرسن گفتم 😍❤.
 واااای بازم وسواس منم دارم اخه

وسواست درمورد چیه

2740
ببین این مسئله اصلا برم مهم نبود ک مثلا عکسم ی جا باشه و اینا .الان از وقتی علائمو خوندم ک پارانویی ...

خب این الان بازم زبطی به دارانوعید نداره شما نوشخار فکری داری وسواس فکری ...

دبگه اون دوره که عکس پهش میشد گذشته الان کلی عکس همه جا هست نیاز نیست کسی عکس یه شخص خاصی رو بردارن پخش کن بعدم شما نباید این چیزارو بخونی چیزیم که خوندی بنظرم همش چرت و پرت بوده چون ما همچین علامتی در روانشاسی برای پارانوعید نداریم

من دقیقا اینطوریم دکترم گفت اضطراب داری پس چرا نگفت وسواس یا پارانویید

وسواس با پارانوعید زمین تا اسمون فرق داره 

من بالاترم گفتم استرس و نوشخار فکری 

دکترتون درست گفته 

البته که استرس و اضطرابم فرق میکنن

دکترم بیسواد بوده من هم وسواس دارم هم نسخوار هم پارانوئید هم اضطراب

افکارت چطوره ک فک میکنی پارانویا داری .مثل منه

2706