2733
2739

سلام مهربونا

نمیدونم چی بنویسم و چه جوری بنویسم فقط ازتون خواهش میکنم التماس میکنم اگر میتونید دعام کنید به حاجت مد نظرم برسم پای آبروم و خیلی چیزای دیگه وسطه دلم بدجور شکسته خدا به حق دل شکستم هرکی دعام کرد صدبرابر براش جبران کنه

من الان استرس زیادی  دارم و نمیتونم دعا کنم و نمیتونم جوابتونو بدم.

ممنون از همتون

شیعیان من هرگاه که آب گوارا نوشیدیدمرایادکنید اگرازشهیدیاغریبی یادشدبرمن ندبه کنید ای کاش درروزعاشوراهمگی بودیدتاببینید چگونه برای طفل خودآب طلب کردم امارحم نکردند

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

همین امشب روبروی گنبد امام رضا به نیت حاجتت سلام میدم، خودت هم نیت کن سلام بده و حاجت بخواه.

بچه ای به مادرش گفت اگر بهشت حق توست، چرا در دستانت نیست؟ چرا زیر پایت قرار دارد؟ مادرش پاسخ داد دلبندم من بهشت را بر زمین گذاشتم تا تو را در آغوش بگیرم. الهی چشم همه منتظرا رو به دیدن فرزند روشن کن.
همین امشب روبروی گنبد امام رضا به نیت حاجتت سلام میدم، خودت هم نیت کن سلام بده و حاجت بخواه.

التماس دعا

لطفا برای ازدواج خوب و به زودی ام‌دعا کنید✨یا اللهُ یا مُحَمَّدُ یا عَلِیُّ یا فاطِمَه یا صَاحِبَ‌الزَّمان اَدْرِکنی وَ لا تُهْلِکْنی✨ 
التماس دعا

محتاجیم به دعا، چشم

بچه ای به مادرش گفت اگر بهشت حق توست، چرا در دستانت نیست؟ چرا زیر پایت قرار دارد؟ مادرش پاسخ داد دلبندم من بهشت را بر زمین گذاشتم تا تو را در آغوش بگیرم. الهی چشم همه منتظرا رو به دیدن فرزند روشن کن.

سلام زایر امام رضا

ممنونم ازت

آقا خودش ضامن حوایجت باشه.

اجرت با امام‌ رضا و جد غریبش

شیعیان من هرگاه که آب گوارا نوشیدیدمرایادکنید اگرازشهیدیاغریبی یادشدبرمن ندبه کنید ای کاش درروزعاشوراهمگی بودیدتاببینید چگونه برای طفل خودآب طلب کردم امارحم نکردند
2738