2737
2739

همه چی برام میخره و خرج میکنه و مثلا خیلی خیلی دوسم داره ولی موقع عصبانیت هیچ کنترلی نداره با صدای بلند داد میزنه حالمو بهم میزنه

امشب ساعت ۲ شب قراره راه بیوفتیم بریم تهران واسه عروسی ۷ ۸ ساعت راشه شوهرم رفت سر کار واومد پدرمادرش رفته بودن عروسی از ساعت ۸ تا ۱۲ شب تنها بود گفتم منم بیار وسایلامو مرتب کنم اونجا گفت ۱۱و نیم شب زنگ بزن بیام دنبالت زنگ زدم برنداشت خواب مونده بود بعد کلی زنگ زدیم همو عصبی کردیم هر چی از دهنمون دراومد بهم گفتیم الان اصلا محلش نمیزارم چون خیلی بداخلاقی میکنه موقع عصبانیت حرمت منو نگه نمیداره درضمن حس میکنم خیلی خشکه یبار ساعت ۲ شب منو اورد خونمون اصلا تعارف نکرد که بمون همیشه هم پدر مادر شوهرم شاهد این اتفاقان کلافه شدم

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731
2740

ناراحت نشی ولی من الان دارم از تنهایی می میرم کسی نیست به دادم برسه میترسم یه زن 30 در آینده تنها بشم ولی تو باید با سیاست های زنانه کاری نی شوهرت از این اخلاق اش دست برداره 

به درک 
بله

اونایی ک تو دعوا نمیتونن خودشونو کنترل کنن و خر چ از دهنشون بیرون میاد رو میگن، نمیشه ارشاد کرد چون اون لحظه مغزشون داغه و طبق عادت هاشون رفتار میکنن، اینارو باید سعی کرد عصبانی نکرد یا سعی کرد نسبت به مسائل عصبانی نشن و آروم باشن

هشت سین