2737
2734

یه بیشعوری چند ماه پیش امار منو از خالم گرفته بود برای پسرش

هیچ خبری نشد تا دیروز که باهم مشترک تو مهمونی دعوت بودیم

من رفتم دنبالش تا باهم بریم مهمونی(؟یعنی خودش گفت بیا با اینکه فامیل خیلی دوریم)

تا منو دید گفتتت تیشالااا عروسیت جبران کنم

تو مهمونی هم مدام حواسش یهم بود با اینکه فامیل دوره و ارتباطی نداریم باهم

واقعا اعصابم بهم ریخته خیلیییی

انگار همش منتظر اینم مامانم بگه فلانی زنگ زده یرای خاستگاری😂😂😂

چحوری از ذهنم خارجش کنم؟

میشه برای سلامتی مامانم یه صلوات بفرستید🥺💖

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

تو آب نمک کسی نمون

باشکوه مثل قو ❤️🦢 موجودی که زمان مرگش رو میدونه و موقع مرگ از جمعیت جدا میشه و تنهایی میمیره :) در تمام عمرش فقط یک بار جفت انتخاب میکنه و تنها دو بار آواز میخونه یکی لحظه آشنایی با جفتش و یکی زمان مرگش 🖤           تایپ شخصیتم INFP آدم احساسی هستم نسبتا                    
2728
2740
خب چند ماه میش امار گرفت اگ بخواد نباید یه حرکتی بزنه؟من هرروز منتظرم

اگه رابطه ت با خالت صمیمیه، بش بگو زنگ بزنه یه آمار بگیره! به نظرم برای گرم کردن تنور بگه یه خواستگار دیگه هم زنگ زده اگه شما نمیاین بگم اونا بیان!؟🙃😂

اگه رابطه ت با خالت صمیمیه، بش بگو زنگ بزنه یه آمار بگیره! به نظرم برای گرم کردن تنور بگه یه خواستگا ...

فک‌ نکنم این کارو کنه

ولی کلافه شدم حتی ماه پیش عروسی بودیم این خانمه مدام با انگشت منو نشون دختراش میداد

فک‌ نکنم این کارو کنه ولی کلافه شدم حتی ماه پیش عروسی بودیم این خانمه مدام با انگشت منو نشون دختراش ...

پسره کجای قضیه س؟

تو که فقط داری در مورد مادر و خواهراش و فک فامیلش حرف میزنی. به نظر میرسه پسره تحت امر مادرش باشه و هنوز به استقلال شخصیتی نرسیده باشه که بعد چن ماه هنوز نیومده که دو کلام بات صحبت کنه 🤔

پسره کجای قضیه س؟ تو که فقط داری در مورد مادر و خواهراش و فک فامیلش حرف میزنی. به نظر میرسه پسره تح ...

اره دیگ

اصلا طرف منو ندیده فک کنم

2706