2733
2739

ظهر برنج گذاشتم دم کشید اوندم بکشم یچیز مثل توپ کوچیک گرد ریز دیدم سیاه بود اولش گفتم فضلست بعدش گفتم فضله کشیدست این گرده فضله نیست خوردم با دستم له شد حالا اعصابم خورده چرا خسیس بازی و تنبل بازی دراوردم نکنه واقعا فضله بوده باردارم هستم عذاب وجدان گرفتم برا بچه

کاربری دست دو نفر👧

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

برنجو خوردم نه اون سیاهیو سیاهیه ولی با دست له شد ولی گفتم کشیده نیست ب نیت بذر درخت بگیرم 

اخه آدم عاقل چی بت بگم 😐

خدایا شکایت نمیکنم شاید حکمت کار تو این بود که طفلم از دست بدم سقط بشه 😔ولی خودت بعد برام جبران کن جاشو برام سبز کن 😍... خداجونم خودت حافظ همسرم و زندگیمون باش😍خداجونم به کار همسرم رزق روزی بده 💛این دعا رو تنها برای خودمون نه برای تموم مردم دنیا میخوام که هیچ مردی شرمنده زن بچه اش نشه 🌼💛 آمین 
2731
2740
از بحث نجاست و طهارت هم کخ خارج بشیم کلی  میکروب و ویروس داره  آخه باردار هم هستی باید بی ...

گشنم بود برنج ایرونی هم بود دلم نیومد بریزم دور گفتم چون گرده فضله نیست الان اعصابم خورده چرا خوردم 

کاربری دست دو نفر👧
2706