2737
2734
عنوان

شوهرم جلوی بچم کتکم‌زده

301 بازدید | 27 پست

من و‌پسرم بحث میکردیم من سرش داد زدم ک‌ خواهر کوچکترش اذیت نکنه،بعد و شوهرم ک خواب بود بیدارشد و اومد سر پسرم داد زد منم از پسرم دفاع کزدم گفتم کاریب کارش نداشته باش اومد طرفم گفت پس چرا جیغ میزنی بهم سیلی زد🥺جلوی پسرم خیلی شکستم اولین بار شهم بود،منم قهر کردم باهاش ،وضع بچه ما چی میخواد بشه وقتی این صحنه را دید. و تا ابد یادش میمونه با خودم میکم چرا منم شوهرم رو نزدم ،حالا چیکار کنم چجوری تنبیهش کنم خیلی دلم شکسته

فعلا قهر بمون باهاش حرف نزن 

تا ی فکری کنم🤣

🌱از مرگ نترسید! از این بترسید که تا وقتی زنده هستید چیزی در درونتان بمیرد به نام :“انسانیت”🍃!!!!                        ❌️❌️لطفا درخواست دوستی ندین رد میکنم❌️❌️                        ((((( متاهل و متعهد به یک قلب تا پای جان💍👩‍❤️‍👨❤️)))))                       ߊ߬‌ܝ‌ߊ‌ܩܝۛࡑ ܟ߭ߊ‌ࡋࡎࡍ ܦ࣪ܦ࣫ࡈߊߺ ࡅ࡛ܫ߭ࡋࡅߺ߳ࡉ🙊♥️

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

خب بله همسرت درست میگه 

حق نداشت شمارو بزنه 

ولی وقتی بچه رو دعوا می‌کنه هیچ کس حق نداره بگه نکن تو خلوت بهش بگو اینطوری بچت که بزرگ بشه پدرشو اصلا حساب نمیکنه 

خدا هیچ وقت بد بنده هاشو نمی‌خواد عزیزم🌿💚 بچه ها وقتی تو تایپیک من شرکت میکنین یا من شرکت میکنم لطفاً باهام دعوا نکنین اگه از نظرم خوشتون نیومد من واقعا روحم اذیت میشه یکی باهام بحث کنه ممنونم ازتون❤️❤️
2740

جفتتون خیلی خوب همدیگه رو ضایع میکنین 

به زور منو بردن سر سفره عقد با پسرعموم...عشقم شب عقدم خودکشی کرد دنیام سیاه و تار شد تو تيمارستان بستری شدم و طلاقم داد و الان زن و بچه داره و من موندم و یه سنگ قبر سرد که همه آرزوم توش خوابیده..😔💔دروغه که میگن خاک سرده..

چرابه بچه یاد نمی‌دی وقتی کسی تو خونه خوابه رعایت کنه.برعکس خودتم جیغ میزنی...بچه هاتو ن درست تربیت کنید...کار شما غلط بوده...کار پدرش هم هزار برابر غلط..الان پسرت یاد گرفته زن جیغ بزنه مزاحم خوابش بشه.میشه زدش

تا وقتی خدا هست،ریشه ی هیچ آرزویی خشک نمیشه
چون پسرم و خواهرش بازی میکردن باهم بازی های پسر بزرگم همش می‌ترسیدم کوچیکه آسیب بزنه محکم داد زدم ک ...

من خواب باشم داد بزنن عصبی میشم شما باید بچه هارو آروم کنی نکه خودتم داد بزنی

اگر بودنمان مرزهای زندگی کسی را وسعت داده،می ارزیم وگرنه که هیچ...
2706