2737
2739
عنوان

شوهرم جلوی بچم کتکم‌زده

| مشاهده متن کامل بحث + 303 بازدید | 27 پست
آخه خیلی محکم سرش داد زد و بهش گفت بیا اینجااا دلم نیومد گفتم الان میزندش

باید سریع به بچه میگفتی از بابا جون عذر خواهی که اذیتش کردیم اونطوری شوهرت هم ادامه نمی‌داد بچه هم آروم میشد و دعوا یاد نمی‌گرفت گلم 

خدا هیچ وقت بد بنده هاشو نمی‌خواد عزیزم🌿💚 وقتی چیزی که میخوای و نمیشه ناراحت نباش دوست من باور کن به صلاحت نبوده تو از آینده خبر نداری خودتو پس براش ناراحت نکن بسپار به دست خدا و زندگی رو به کام خودت تلخ نکن 💚💚💚💚💚فرازی از وصیت نام شهید زبرجدی شما چهل روز دائم الوضو باشید خواهید دید که در های رحمت چگونه یک به یک در مقابل شما باز خواهد شد🌿🌿
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

پسرم بهم گفت نارلحت شدی بابا زدت؟منم گفتم ن ازین ناراحت شدم ک چرا حرفم گوش نکردی،میدونم شوهرم بیاد میخپاد معذرت خواهی کنه چ عکس الملی نشون بدم؟بهس پیام دادم هیچ وقت نیمبخشمت

2731
پسرم بهم گفت نارلحت شدی بابا زدت؟منم گفتم ن ازین ناراحت شدم ک چرا حرفم گوش نکردی،میدونم شوهرم بیاد م ...

شوهرتم مدیریت خودشو از دست داد

شما هم بدتر از اون وقتی یکی خوابه جیغ و فریاد راه میندازی با بچه ها

کار همسرتم بدتر از شما 

دیگه تو این شرایط کاری نمیشه کرد 

بچه ات نباید میدید که دید 

2740
دقیقا ادم وحشت میکنه با جیغ و داد از خواب بپره 

ببین وحشتش هیچی اینکه تپش قلب آدم میره بالا آدم هنگ میکنه اصلا یه وضعی من میخوابم اف اف خاموش تلفن سایلنت پنجره‌ها بسته صدا از کسی دربیاد فرقیم نمیکنه پدر مادر همسر خواهر برادر فرزند ببین جرشون میدم جوری که تا یه ماه نتونن بشینن  والا 

تو ذهنش مامانش ضعیف نباشه،احساس توسری خور بودن بهم دست داد

ببین وظیفه مادر حفظ و برقراری آرامش تو خونه س. شما با داد زدن موقعی که شوهرت خواب بوده هم آرامش خونه رو بهم ریختی و هم با جانب داری الکی از بچه ابهت شوهرت رو گرفتی! 

شوهرت ابتدا طرف شما بوده، شما هم‌باید کنارش می‌بودی. با برخوردی که شما با شوهرت کردی جلو رو بچه و متقابلا ایشون، به نظرم در آینده بچه شما حرف هیچکدومتون رو گوش نکنه.

بهتره که در زمان تربیت بچه یکی از طرفین سکوت کنه و نکته ها رو بعدا وقتیکه تنها بودین مطرح کنین.

ببین وظیفه مادر حفظ و برقراری آرامش تو خونه س. شما با داد زدن موقعی که شوهرت خواب بوده هم آرامش خونه ...

حرفتون درسته عزیزم متوجه اشتباهم شدم،ولی خیلی سخته،تحمل اینکه شوهرم سر پسرم داد بزنه رو ندارم🥺باید رو خودم کار کنم

حرفتون درسته عزیزم متوجه اشتباهم شدم،ولی خیلی سخته،تحمل اینکه شوهرم سر پسرم داد بزنه رو ندارم🥺باید ...

ولی تحمل اینو داری خودت داد و جیغ بزنی سرش؟؟؟؟

عزیزم یکم عمقی تر ببین قضیه تربیت بچه ها رو