2733
2739
بارها یک هفته پیام نداده زنگ نزده موقع دعوا من پیش قدم شدم به زور چند هفته طول داده با سردی بعد آشتی ...

خب زنگ نزن پی بده تله پاتی کن خودش میاد بی شم بهش فکرم نکن هی کوشیتو چک نکن

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

بحث مشکل نیس کات کردیم  همیشه منم پیش قدم میشم بارها یه هفته طول میکشه اخرش منم پیام میدم  ...

یعنی هی کات میکنین بعد دوباره آشتی میکنین🙁

آدمی را آدمیت لازم است عود را گر بو نباشد هیزم است.                                                                *************************************************    از دیروز بیاموز برای امروز زندگی کن و امید به فردا داشته باش و تلاش کن💫
2728
صبر داشته باش اگه مشکلی داشته باشه و رفع بشه پیام میده که هیچی اگه نداد  بیخیالش شو خودتو کوچیک ...

دوس دارم زنگ نزنم پیام ندم ولی دلم یه ذره شده که چرا اولش همش تلاش میکرد 

دیگه هیچ تلاشی نمیکنه برام همش منتظره من برم منت کشی

2740

خب اشتباه کردی عزیزم همیشه شما پیشقدم شدی الآنم چون می‌دونه پیشقدم میشی تلاشی نمیکنه شما از اون گزینهایی هستی تو زندگیش که فکر می‌کنه همیشه هست و نیازی نیست  کاری کنم براش این خیلی بده چون آسیبش به شما میرسه 

خب اشتباه کردی عزیزم همیشه شما پیشقدم شدی الآنم چون می‌دونه پیشقدم میشی تلاشی نمیکنه شما از اون گزین ...

۸ ساله نیومده خواستگاری بیشتر بحث هام سر اینه 

میگه اگه باز بحث اینو میکنی قطع کنم گوشیو 

بنظرتون برگشت من چیکار کنم؟

تو ۱۰ بار اگه اون یه بار تلاش کرده فوری زنگ زده من اشتی کردم بدون هیچ بحثی

بنظرتون این چضعیت تغییر میکنه؟ اگه برگشت چیکار کنم

اینو باید از خودت بپرسی چون خودت باعث شدی همچین رفتاری باهات داشته باشه باید خودت تغییرش بدی اگه برگشت و بازم رفتو ازت خبری نگرفت چی؟ می‌دونم سخته چون هشت سال زمان کمی نیست ولی خودت فکر کن ببین تهش میخواد به کجا برسه 

2706