2737
2739
عنوان

از زندگی طبقه بالا مادر شوهر خسته شدم

| مشاهده متن کامل بحث + 2030 بازدید | 85 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

مونده خونواده طرف چجوری باشن

من خودم طبقه بالاشون زندگی میکنم و خیلی ناراحتم بخصوص بخاطر مادرشوهرم. میتونم بگم خیلی فشار روم هس

ولی فامیلی داریم که میگه با اینکه عروسم طبقه پایینمونه ولی هفته به هفته همدیگرو نمیبینیم و خبر نداریم کی کجا رفت و مهمون اومد و هر چی . اصلا کاری بهمدیگه نداریم و گاها باهم گردش اینا میریم

نمیتونین خونه کرایه کنین؟

ببین وقتی میری کار تمامه.. دیگه نمیشه که بری... خودمم هستم همسرم تازه بعد 5 سال مییگه مادرم تنهاست و مریضه و... رفتن دیگه انگار محاله 

خدا جونم دامن تمام منتظرا رو سبز کن... الهی آمین🌹نمیدونم چرا بیشتر اونایی که تحصیلات ندارن دارن خودشونو میکشن که ثابت کنن شعور ربطی به تحصیلات نداره...البته نه اینکه خودم اعتقاد داشته باشم این دوتا به بهم ربط داره ولی اون همه اصرار دلیلش از شعور نداشتنم بدتره...
2740
ببین  اذیتاش زیاده بستگی ب آدمشم داره مثلا داری شام میخوری یهو مادر شوهر میاد  میخای بر ...

..

.. وای منم داشتم از سردرد میمیردم تومار پیام داده که نمیتونم این حال پسرم رو ببینم مشکلتون چیه بگین من حل میکنم بعد میگه قصد دخالت ندارم بعد بابای نامزدمم فوت شده تو فکر بهم زدن رابطمم واقعا قابل تحمل نیست خونم ور دل خونه خانومه 

مونده خونواده طرف چجوری باشن من خودم طبقه بالاشون زندگی میکنم و خیلی ناراحتم بخصوص بخاطر مادرشوهرم. ...

ببین از هر ۱۰۰ نفری ک با خانواده شوهر یک جا هستن 

نود درصدشون ناراضی ان 

اون بقیه هم استثنا هستن حالا یا خودشون خیلی بیخیالن 

یا طرفاشون خیلی خوبن مثل همینایی ک دوستمون الان گفت

گمشن بخدا تبدیل به یه آدم افسرده شدم ... باورت میشه یه بار داشتیم با شوهرم نزدیکی میکردیم  ی ...

ببخشید خب اون دیگه بیشعوریه خودشه .

باید اگه باهاتون کاریهم داره اول زنگ بزنه

بعدم مگه تواتاق خواب نبودین؟ شمارو دید؟

ببین از هر ۱۰۰ نفری ک با خانواده شوهر یک جا هستن  نود درصدشون ناراضی ان  اون بقیه هم است ...

دوری و دوستی خیلی وقتا بهتره

خیلی از همدیگه نمیرنجن و همدیگه و دوس دارن و احترام هم میذارن

ولی یه جا بودن سخته واقعا

بخصوص اگه خونواده طرف فقط چیزی که خودشون فک میکنن خوبه رو انجام بدن

ببخشید خب اون دیگه بیشعوریه خودشه . باید اگه باهاتون کاریهم داره اول زنگ بزنه بعدم مگه تواتاق خوا ...

ما تو اتاق خواب بودیم 

یهو دیدیم در باز شد حدس زدیم ک مادر شوهرم باشه 

شوهرم سریع لباس پوشید رفت بیرون 

بهش گفت ماهی خوابیده تو اتاق سرش درد میکرد  😤😤😤😤

2706