2737
2734
عنوان

از زندگی طبقه بالا مادر شوهر خسته شدم

| مشاهده متن کامل بحث + 2030 بازدید | 85 پست
برو خب بعدا حرفمو میفهمی

الانم میدونم

خودم با عروس یه جا نشستم میدونم عذاب مطلقه

ولی بین بد و بدتر باید بد رو انتخاب کرد و البته همه خانواده شوهرا مثل هم نیستن

💜🧡ای خوش آن لحظه که در بی خبری سر کردم    کاش میشد به همان بی خبری برگردم🧡💜

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

اتفاقا میفهمن میخوان خون بجگرمون کنن الهی خانوادشون خون جیگرشه

گمشن

بخدا تبدیل به یه آدم افسرده شدم ...

باورت میشه یه بار داشتیم با شوهرم نزدیکی میکردیم 

یهو کلید تو در بود یادم رفته بود در بیارم 

چرخوند اومد تو خونه

یعنی میخاستم اون لحظه فقط خودمو خلاص کنم

2728

خیلی بستگی به آدمش داره . خاله شوهر من با عروسش توی یه ساختمون هستن ، یعنی عروسش کیف میکنه ، الان خودشون یه خونه خریدن ولی حاضر نیستن بلند شن از اونجا . مخصوصا از وقتی بچه دار شدن ، کل زحمت بچه با مادرشوهرش بود ، عروس برای خودش میخوابید تا هر وقتی دلش خواست ، بچش زودتر بلند میشد ، میرفت خونه مادربزرگش ، دسشویی میبردنش ، صبحونه میدادن ، تا مامانش بیدار شه. الانم که مدرسه میره ، خیلی وقتا تکلیفا و درساش با مادربزرگشه 

مامانش هر کلاسی دلش میخواست میرفت ، بچه با اینا بود ، حتی یه بار رفتن سفر خارج ، بچه رو نبردن با خودشون که خوش بگذره بهشون . الان هم مامانش میره سر کار دیگه کلا بچه اونجاس .

نمیگم هیچ سختی نداشته براش ولی خیلی هم استفاده کرده از بودن اونجا .

وقتی یه بچه داره راه رفتن رو یاد میگیره و دائم زمین می خوره ، هیچ وقت با خودش نمیگه که شاید من برای اینکار ساخته نشدم
ویلایی  البته ۲ سلام ینی دوروزه شدم ۲۴

من ۲۲

از ۱۸ سالگی اینجام

سنم پایین بود ازدواج کردم نمیدونستم با خانواده شوهر زندگی کردن یعنی چی

مادرمم با این ک میدونست ولی بهم چیزی نگفت 

ک تا عروسی نکردیم یه تلاشی بکنم شاید خونمون جدا شد

هیچ وقت نمیبخشمش

2740
من ۲۲ از ۱۸ سالگی اینجام سنم پایین بود ازدواج کردم نمیدونستم با خانواده شوهر زندگی کردن یعنی چی م ...

ینی منم انقدحرص میخودم ک چراانقدبیخیال  بودم چرااینچیزااصا بذهنم نرسید بعصی وقتا میرم توفکرمیگم خااااک توسرت کنن ک انقد نفم تشیف داشتی 

شوهرتون چن سالشه میشه بگی

لطفا آقایون درخواست ندیدوتک نکنید لطفاااا

ببین ما هم شرایطمون همینه ولی خوبیش اینه که خیلی وقتا غذا درست میکنن میدن یا وسایلمو میشوره بهم کمک میکنه ولی باز دخالت و اینا هست البته خیلی دوسم داره ولی مسافرت دو نفره نداریم از بچه دار شدن میترسم و از طرفی با این قیمت‌های سرسام آور کجا میشه رفت مگر اینکه خدا معجزه کنه یدونه بخریم اونم با این قیمتا که از ۵ ۶ میلیارد شروع میشه 

2706