2733
2734
عنوان

می‌خوام تغییر کنم !

51 بازدید | 3 پست

از نظر بچه و شرایط خیلی محدودیت دارم 

صبح تا شب خونه‌م و منتظر شوهرم و یجورایی‌ به محبتش و خودش وابسته شدم و بدم میاد. 

می‌خوام شوهرم بیاد دنبالم می‌خوام اون منتظر باشه من کی براش وقت میذارم... 

بچه‌مو نمیتونم پیش مادرم بذارم بنظرتون‌ اگه کلاس طراحی ثبت نام کنم میتونم با خودم ببرمش؟ 

و دیگه چیکار میتونم بکنم تا سیاست داشته باشم و همسرم رو بشدت جذب خودم کنم؟

متعهد به همسرم و عاشق پسرم 😚کنکور فرهنگیان🩵 سال دیگه یه دانشجو معلم مستقل؛ یه مادر نمونه و همسر باسیاستم!... قدمامُ بر اساس دو تا حرف تنظیم میکنم:۱. تا آخرِ ج‍ُک رو بگو ( حتی اگه لکنت زبون داری )۲. تو لحظه دارچین ناامید نشو!...#مجتبی_شکوری
سن بچتم بگو 

۸ ماه

متعهد به همسرم و عاشق پسرم 😚کنکور فرهنگیان🩵 سال دیگه یه دانشجو معلم مستقل؛ یه مادر نمونه و همسر باسیاستم!... قدمامُ بر اساس دو تا حرف تنظیم میکنم:۱. تا آخرِ ج‍ُک رو بگو ( حتی اگه لکنت زبون داری )۲. تو لحظه دارچین ناامید نشو!...#مجتبی_شکوری

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

فقط اکنایی موفق شدن و پیشرفت کردن

که بچه هاشونو یا میزارن پیش مادر خودشون یا مادر همسر 

کرونا. قبل اومدن این ویروس کرونا سرما میخوردم در حد فجیع. اما با یه امپول ساده  خوب خوب میشدم . از وقتی کرونا اومد و گرفتم   هیچ امپول و دارو و سرم و دمنوش ها و.... اثر ندارن . هیچی واقعا . ۱۰بار دکتر میرم هیچی به هیچی . بعد یه عده میگن کرونا وجود نداره. خوبه که  قبل کرونا  سرما خوردگی های شدید داشتم وبا یه امپول خوب میشدم وگرنه مگه میشد قانعشون کرد کرونا وجود داره . 
2731