2733
2739
عنوان

امروز ب شیطان رکیک ترین فحشارو دادم...

| مشاهده متن کامل بحث + 590 بازدید | 40 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

از فحش دادن به شیطان پشیمونی؟

از دعوا کردن بیزارم ولی با این وجود هرچی دعواس سر راهم قرار میگیره

فحش ب شیطان هم تو روایت هست ک میگن نباید ب اونم فحش بدی فقط باید اعوذ بالله... بگی 

2731
😀😐 خداشفات بده دوست عزیز

عزیز نیاز به شفا نیست عکس پروفایلتو به عنوان ممدقلی(همونی که بچه هارو باهاش میترسونن) نشون بدیم خودش میترسه حرف زشت نمیزنه😂

«اگر جوابتو نمیدم فکر نکن حق با تو بوده و کم آوردم بدون انقدر از شعورت قطع امید کردم که ترجیح دادم جوابتو ندم»

[QUOTE=336085952]واقعا برای نشلوار ذهنی، افسردگی اینام کمک میکنت[/QUOT

چند سال پیش خواهرم زنگ زد در مورد مشکلی که داشت تا حدودی هم شاید میشه گفت بخاطر مشکلش کم حرف و افسرده شده بود ، خب مشورت میدن بهت ان شاءالله که مشکل شما هم حل بشه

عکس کاربریت امروز تولدشه زندگی نامشو بخون کتاب سلام بر ابراهیم رو هم بخون بهش متوسل شو خیلی تاثیر دا ...

میدونم خوندم

راستش اصلا روم نمیشه پیشش درد دل کنم

مثلا امروز تولدشه

اینارو ببرم پیشش؟ 😓

میدونم خوندم راستش اصلا روم نمیشه پیشش درد دل کنم مثلا امروز تولدشه اینارو ببرم پیشش؟ 😓

اره خیلی اقاست خیلی خیلی ☺️

درخواست دوستی قبول نمیکنم حتی شما دوست عزیز🙂 اگه تو تاپیک ها یک دفعه غیب شدم جواب ندادم ناراحت نشین بچه کوچیک دارم احتمالا یه گندی زده 😅وقتی‌توتاپیکها‌مخالف‌هستین‌وتوهین‌کردیدوجواب‌ندادم‌فکرنکنیدکم‌اوردم😏خیر بنده برای شخصیت خودم‌ارزش قائلم و با بحث بایک ادم بیشخصیت شخصیت خودم رو پایین نمیارم  🪻اَللّهُمَّ صَلِّ عَلی مُحَمَّدٍ وَالِ مُحَمَّدٍ وَ عَجِّلْ فَرَجَهُمْ🪻
2738
از دعوا کردن بیزارم ولی با این وجود هرچی دعواس سر راهم قرار میگیره فحش ب شیطان هم تو روایت هست ک ...

کتاب راجع به کنترل خشم هست بگیر بخون

موقع عصبانیت یه چند دقیقه خودتو کنترل کنی چیزی نگی حله

من سه روز پیش اینکارو کردم جواب داد

از یه جنگ بزرگ تو خونه جلوگیری شد

شکر خدا در پناه حسینیم🌱                                     گذرم تا به در خانه ات افتاد حسین (ع)                            خانه آباد شدم خانه ات آباد حسین (ع)                             🇵🇸القدس لنا    🇵🇸  لطفا برای بهبود حال روحیم صلوات بفرستید بهم بگید تا منم براتون حمد بخونم قشنگا                                        
نوش جون شیطون باید بیشترم بشنوه فقط مونده برای شیطان ناراحت شی همه ی این افکارت و اخلاقت هم به خاطر ...

درسته مهم من بودم ک نباید ب وسوسه هاش گوش میدادم وگرنه ملعونیکه با خدا دشمنه چ گوشش ب فحشای من بدهکاره

حسود پلاستیکی به زیبایم حسودی کردی🤣🤣😂😂😍😍😘

بخدا ترسیدم سوگلی اندرونی بشیم حسادت کردم😂😂

«اگر جوابتو نمیدم فکر نکن حق با تو بوده و کم آوردم بدون انقدر از شعورت قطع امید کردم که ترجیح دادم جوابتو ندم»
2706