2733
2734
عنوان

جواب دندون شکن 🤪بیا یاد بگیر

798 بازدید | 53 پست

من فهمیدم سکوت در جواب کسانی اوکی هست که بفهمن دیگه اون سوال رو نپرسن یا نگن وگرنه کسانی که یه چیز رو هعی میگن و به ما توهین میکنن همون باید جواب بگیم حالا چه محترمانه چه ...

اتفاقا من تو اقوام دیرم کسی که جواب همه رو میده عزیز ترم هست 

چند تا من میگم 

اگه تو جمع نرفتی به هر دلیلی و هعی با تیکه گفت چرا نیومدی بگو سعادت نداشتم این محترمانس

اگه دو اسمه هستی و هر دفعه یک اسمتو صدا زدن بگو مگه سیمکارته رو میگیری 

اگه فضولی کردن تو کاری مثلا چرا این شال رو خریدی بگو چطور مگه اونم اگه گفت همینجوری بگو تو هم همینجوری بخیال 

چند تا هم شما بگین 

کاربری دست سه تا دوسته خوشگل و مهربونه ❤️

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
اخه اصلادندونشکن نیس یکی میگم بادبگیر دندان شکن یعنی چی

میدونم من اولشم گفتم محترمانه میگم من 😂

شما بگین من یادبگیرند بلد نیستم دندون شکن

2738

جواباتون کودکانه بود راستش

دیدین خدا بالاخره بغلمو با دستاش پر کرد؟                         امضای قبلیم: خدایامیشه بغلمو با  دستات پر  کنی؟ آخه  مامانم میگه: دستای خدا به لطافت نوزاد تازه  متولد  شدس❤ 
مادرشوهرم گفت به بچه زودغذا بده یادبگیرا خوردن رو،من به همه بچه هام زودغذادادم گفتم:همین کاراروکردی ...

😂😂ایول 

من دو اسمه هستم اسم شناسنامه کیمیا اسمی که صدام میکنن مریم 

حالا من رو مثلا بعضیا من رو به اسم کیمیا میشناسن بعد حالا مثلا مت دوس ندارم به هم بگن کیمیا یه نفرم هست میدونه من بدم میاد هعی تکرار میکنه چی بگم بهشون 

من اسمم رو عوض کردم از کیمیا به مریم 

😂😂ایول  من دو اسمه هستم اسم شناسنامه کیمیا اسمی که صدام میکنن مریم  حالا من رو مثلا بع ...

ی بارمحترمانه بگو

اسمم روعوض کردم اگریادت میره مشق شبت بشه ازروش چندباربنویی تا آویزه گوشت بشه

بعیدمیدونم دوباره بگن

مثلابگو چی بهت گفتن تابگم جوابشو

یه نفر به هم گفت تو اگه بری آمریکا من میرم افعانستان خیلی هم با کنایه بود منم چیزی پیدا نکردم بگم

۲کسی که هی جلو ما پز پولش رو میده در حالی که گذشته حتی پول نون نداشتم پدر من بهشون کمک می‌کرد منت نیست ولی خیلی پز میدن اگه پز دادن چی بگم 

2706