2733
2739
عنوان

چرا اومده خواستگاری من؟!

701 بازدید | 44 پست

یه پسر از اقوام که گویا زیاد مذهبی نیست و اهل دورهمی هایی هست که دخترای زیادی با پوشش های باز هم اونجا هستن، چرا از من که مذهبی و محجبه هستم و خانواده ام هم همینطور خواستکاری کرده؟!

البته من قیافه و خانواده خیلی خوبی هم دارم ولی در کل

من هیچ وقت فکر نمیکردم این اقا بیاد خواستکاری من!! 

همش فکر میکردم سلیقه اش دخترای خیلی اوپن هست که کمپ های گردشگری میرن، هیچوقت فکر نمیکردم سلیقه اش من باشم! 

همش حس میکنم یه جای کار میلنگه

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
چون اینجور پسرا زن افتاب مهتاب ندیده میخان

والا اونجور پسری هم نیست که خیلی خراب بازی در اورده باشه. پسر سالمیه ولی هیچکدوم از دخترای فامیل و دور برش مثل من دیگه مذهبی نیستن 

2740
والا اونجور پسری هم نیست که خیلی خراب بازی در اورده باشه. پسر سالمیه ولی هیچکدوم از دخترای فامیل و د ...

من نگفتم خرابه گفتم پسرایی که تو مجردی راحت بودن اکثرا دختر این سبکی می پسندن و گاهی اوقات پسرای مذهبی هم دختر باز می پسنده

هُوَ رَبُّ المُستَحیل و أنت تبكي عَلَي المُمكن.او خداوند ناممکن هاست،در حالی که تو بر ممکن ها گریه میکنی

معلومه دیگه خودش تو مجردی هرکاری خواسته کرده 

حالا که موقع زن گرفتنش شده زنی میخواد با مردی دیگ ارتباط نداشته باشه 😐😐 نگیریا این خیلی شکاک میشه بنظرم

کاربری دست دو نفره🙂درخواست دوستی ندید🙏❌آقا ریپلایی نکنه که من گزارش میزنم.تمام❌میشه با دل مهربونت برای موفق شدنمون صلوات بفرستی؟💖
خب همین سؤالات رو در یکی از جلسات خواستگاری با خودشون مطرح کن. 

چجوری بگم که به جواب دقیقی برسم؟ بگم چرا منو انتخاب کردی؟ فکر نمیکنه خیلی هیجانی و متعجب شدم انکار که اصلا توقع نداشتم؟!

2706