2737
2739
عنوان

چرا اومده خواستگاری من؟!

| مشاهده متن کامل بحث + 726 بازدید | 44 پست
واقعا شما فکر هم میکنین قبل نظر دادن؟! خیانت رو از کجات کشیدی بیرون؟!

مشخصه از پسره خوشت میاد که انقدر نسبت بهش گارد داری ولی به عنوانه یه خواهر بهت میگم حواست باشه چون تو اطرافم از این موردا زیاد دیدم که طرف خودش همه غلط میکنه ولی اجازه نمیده زنش از خونه بیاد بیرون

واقعا شما فکر هم میکنین قبل نظر دادن؟! خیانت رو از کجات کشیدی بیرون؟!

پسر ها و دخترهایی که دیگه خیلی درگیر روابط آزاد و پارتی و فلان بوده باشن

بعدش نمیتونن ترکن بکنن چون این چیزا براشون عادی شده 

به راحتی بعدش دوباره میتونن

شروع بکنن

استثنا هم دارن 

ولی کم

#اهدای عضو_اهدای زندگی من حامی اهدای عضوم    
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

چجوری بگم که به جواب دقیقی برسم؟ بگم چرا منو انتخاب کردی؟ فکر نمیکنه خیلی هیجانی و متعجب شدم انکار ک ...

راستش از مشاور بپرسی اینها رو بهتره. 

ولی به نظرم اشکالی نداره که ایشون در جریان تعجب شما قرار بگیره. 

بهش بگو با توجه به شناختی که از خودم و شما دارم، ظاهراً عقایدمون و سبک زندگی مون خیلی با هم متفاوته. 

بگو چی باعث شده که بنده رو انتخاب کنید؟ 

به دعای خیر همه ی شما نی نی سایتی ها محتاجم و سپاسگزارم اگر برای حل مشکلاتم صلوات بفرستید.   
2731
ازش بدم نمیاد ولی نه هنوز حسی هم شکل نگرفته 

اسی این اقا اصلا مناسب شما نیست چون روابط ازاد و ... داشته. کسی که در اخر ضربه میخوره تویی چون که از اول مشخصه چی بوده و هست و بعدها جای گله کردن نداری . تو با علم به کارای اون پسر انتخابش میکنی پس بعدا نیای بگی عقد کردم یا عروسی کردم همسرم روابط ازاد داره با دخترا و پوششای مختلف عادی برخورد میکنه و من نمیتونم تحمل کنه . اگه جواب مثبت دادی پس پیه همه چیو به جونت باید بخری بدون اعتراض

فرزندم، دلبندم ،عزيزتر از جانم از ملالتهاي اين روزهاي مادري ام برايت ميگويم... از اين روزها که از صبح بايد به دنبال پاهاي کوچک و لرزان تو بدوم و دستت را بگيرم تا زمين نخوري.به کارهاي روي زمين مانده ام نميرسم اين روزها که اتاقها را يکي يکي دنبال من مي آيي، به پاهايم آويزان ميشوي و آن قدر نق ميزني تا بغلت کنم، تا آرام شوي.اين روزها فنجان چايم را که ديگر يخ کرده، از دسترست دور ميکنم تا مبادا دستهاي کنجکاوت آن را بشکند. با ناراحتي و نااميدي سر برگرداندنت را ميبينم که سوپت را نميخوري و کلافه ميشوم از اينکه غذايت را بيرون ميريزي.هرروز صبح جارو ميکشم، گردگيري ميکنم، خانه را تميز ميکنم و شب با خانه اي منفجر شده و اعصابي خراب به خواب ميروم.روزها ميگذرد که يک فرصت براي خلوت و استراحت پيدا نميکنم و باز هم به کارهاي مانده ام نميرسم...امشب يک دل سير گريه کردم.امشب با همين فکر ها تو را در آغوش کشيدم و خدا را شکرکردم و به روزها و سالهاي پيش رو فکر کردم و غصه مبهمي قلبم را فشرد...تو روزي آنقدر بزرگ خواهي شد که ديگر در آغوش من جا نميشوي و آنقدر پاهايت قوت خواهد گرفت که قدم قدم از من دور ميشوي و من مينشينم و نگاه ميکنم و آه...روزگاري بايد با خودم خلوت کنم و ساعتها را بشمارم تا تو از راه بيايي و من يک فنجان چاي تازه دم برايت بياورم و به حرفهايت با جان گوش بسپرم تا چاي از دهن بيفتد....روزي ميرسد که از اين اتاق به آن اتاق بروم و خانه اي را که تو در آن نيستي تميز کنم. و خانه اي که برق ميزند و روزها تميز ميماند، بزرگ شدن تو را بيرحمانه به چشمم بيآورد.روزي خواهد رسيد که تو بزرگ ميشوي، شايد آن روز ديگر جيغ نزني، بلند نخندي، همه چيز را به هم نريزي... شايد آن روز من دلم لک بزند براي امروز...روزي خواهد رسيد که من حسرت امشبهايي را بخورم که چاي نخورده و با سردرد و گردن درد و با فکر خانه به هم ريخته و سوپ و بازي و... به خواب ميروم... شايد روزي آغوشم درد بگيرد، اين روزها دارد از من يک مادر به شدت بغلي ميسازد...! اين روزها فهميدم بايد از تک تک لحظه هايم لذت ببرم.

سلام،چون همچین آدمایی با همچین دخترایی میافتن و میشناسنشون برای همین نمیخوان همسرشون اونجوری باشه،همکار خود من مدافع بی حجابی بود مثل این خواستکار شما بود،ولی خب موقعی ک میخواست ازدواج کنه دنبال دختر مذهبی و با ایمان بود😐 یه بارم دختر عموم اومده بود سرکار ک منو ببینه،یه دختر کاملا مذهبی و چادری...ایشون یه دل نه صددل عاشقش شد...الانم به خوبی و خوشی دارن زندگی میکنن

ن دختر پسر مذهبی صد در صد پاکه ن دختر پسر با پوشش ازاد صد در صد خرابه

کسی که مهمونی میره و کمپ کار بدی نمیکنه

اگر دوسش داری بهش فک کن اگر ن که هیچی

فقط 27 هفته و 1 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
پسر ها و دخترهایی که دیگه خیلی درگیر روابط آزاد و پارتی و فلان بوده باشن بعدش نمیتونن ترکن بکنن چون ...

پارتی چیه خواهر من؟! این اقا خیلی اهل طبیعت گردیه و تو اینجور کمپ ها گروه های دختر و پسر مختلطن دیگه، پارتی که نیست

از طرفی هم همه فامیلای مادری و پدریش شل حجاب ترن. اصلا دختر چادری تو فامیلشون. نیست من همیشه فکر میکردم سلیقه پسرا مطابقه با اونچه اغلب دور برشون هست، اقلا مطمئنم منو به خاطر پوششم انتخاب نکرده، یا قیافم یا سنتی طور که فقط مامانش پسندیده و گفته بریم خواستگاری دختر خوبیه! 

ولی بازم به تریپ این ادم نمیخوره اینجوری بره خواستگاری کسی سنتی 

2740
سلام،چون همچین آدمایی با همچین دخترایی میافتن و میشناسنشون برای همین نمیخوان همسرشون اونجوری باشه،هم ...

چ جالب 😅😁الان دیگه سرب زیر شده همکارتون؟

جان فدای خنده خوبان و روی ماهشان کز وجاهت می‌شود آئینه خاطر خواهشان
ازش بدم نمیاد ولی نه هنوز حسی هم شکل نگرفته 

میتونی قبل ازدواج همه چهار چوب و خط قرمزاتو براش روشن کنی،خود من قبل ازدواجم نمیگم زیادی بی بندو بار بودیم،ولی خب پیش پسرای فامیل راحتیم...بعد اینکه ازدواج کردم دیدم همسرم نمیپسنده،دور همشون خط کشیدم

پارتی چیه خواهر من؟! این اقا خیلی اهل طبیعت گردیه و تو اینجور کمپ ها گروه های دختر و پسر مختلطن دیگه ...

الان میخوای خودتو گول بزنی بزن به ما ربطی

نداره

تو تور های مختلط دعای ندبه نمیخونن وقتی تو طرز فکر باز بزرگ شده خیلی چیزا براش 

عادیه

خود دانی 

دوست داری برو باهاش ببشتر 

آشنا 

بشو

#اهدای عضو_اهدای زندگی من حامی اهدای عضوم    
2706