2733
2734
عنوان

کیا تجربه کیست هموراژیک داشتن

98 بازدید | 16 پست

سلام 

من یه هفته پیش درد شدیدی داشتم رفتم دکتر سونو و آزمایش انجام دادم گفتن یه کیست داشتم که ترکیده خونریزی کرده بعد دکتر بهم قرص جلوگیری داده گفت روز ۵ پریودیت بخور من پریودام معمولا ۳/۴ روزن، یعنی قرص رو بعد پری بخورم؟؟ یادم رفت از دکتر سوال کنم

من داشتم خب اگه پریودیت 3روزست از روز 2بخورمن بعد 3ماه قرص خوردن رفتم سونو گفتن ک نیستش خشک میشه با ...

آها یعنی باید یه روز مونده به آخر پریودی قرص رو خورد؟

آره به منم گفت دوماه بعد سونو بده بیار برام امیدوارم خوب بشم خیلی دردش وحشتناک بود 😢

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

وااای اسی همین کیست من ترکید چندسال پیش ازدرد فقط آرزوی مرگ داشتم

رفتم بیمارستان آزمایش بتامگرفتن ازم اونم مثبت شد ،فرستادن سونو ،سونو هیچی داخل رحم نشون نداد،بیشرفا فکرکردن حاکلگی خارج رحمه لوله رحم ترکیده،بردن اتاق عمل شکممو باز کردن دیدن نخیر لوله ها سالمه ،اونی که هرکیده بود کیست بوده، بیخودی عمل شدم، شکایت هم کردم بعدش ولی دکتره پارتی داشت جایی نرسیدم

2728
آها یعنی باید یه روز مونده به آخر پریودی قرص رو خورد؟ آره به منم گفت دوماه بعد سونو بده بیار برام ا ...

اره دردش از وحشتاناک هم اونورتر بود برا من 5سانت بود ...واقعا عجیب بود ولی خداروشکر همه چی درست شد و بعد 3ماه رفتم سونو گفتن ک چیزی نیست

وااای اسی همین کیست من ترکید چندسال پیش ازدرد فقط آرزوی مرگ داشتم رفتم بیمارستان آزمایش بتامگرفتن ا ...

واااای خدای من چقدر وحشتناک

الکی الکی شکمتو باز کردننن چطور داخل سونو مشخص نبوده اخه

برای منم دردش خیلی بد بود تا حالا همچین دردی نکشیده بودم بخاطر اینکه مایع آزاد میشه داخل شکم انقدر دردناکه

واااای خدای من چقدر وحشتناک الکی الکی شکمتو باز کردننن چطور داخل سونو مشخص نبوده اخه برای منم دردش ...

اره خدانگذره ارشون الکی بازکرذن دکترای بیسواد،تازه بعد عمل هم همون دردو داشتم بعلاوه اینکه درد عمل هم بهش اضافه شده بود..بیشرفا مرخص هم نمیکردن بااجازه خودم مرخص شدم و رفتم یه شهردیگه دکتر باداروهای اون خوب شدم

2740
2706