2733
2734
عنوان

خواستگارم مشکل قلبی داره...

82 بازدید | 3 پست

یه اقا پسری نزدیک ۵ ساله که ازم خاستگاری میکنه 

میدونستم مشکل قلبی داره 

دیگه خاستم بهش فرصت بدم چون از همه لحاظ عالیه و تنها باگش قلبشه که گفت ۴ سال دیگه مجبوره که عمل قلب باز انجام بده ..من منطقی فک کردم هر کسی ممکنه بیمار شه خب و هر اتفاقی تو هر لظه برای ادم بیوفته

ولی خو الان دارم با چشم بازار وارد این رابطه میشم

یکم ته قلبم نگرانه... 

من برام مهم نیست زیاد چون الان واقعا علم پیشرفت کرده

کلثوم اکبری هستومه ساکن ساری . مه جنون دست دادومه مه دست نیه . سیزده تا بیه چهارده تا بیه پونزده تا بین ندونمبه. ندونمبه یه ماه کشیه بیست روز کشیه دو ماه کشیه یکسال کشیه ندونمبه.قرص دادومههه قرص قننند ....با حوله ...

خودت و باید بسنجی 

میتونی پا به پای ایشون بیای

و دوسشون داشته باشی و پشیمون نشی؟؟

چون واقعا گناه دارن بعدها ضربه بخورن

🌶پريشاني من از اين نيست كه به من دروغ گفته اي، از اين آشفته ام كه ديگر نمي توانم تو را باور كنم.

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

نمیخوام ناراحتت کنم یکی از دوست های من با همین طرز فکر با آقایی عقد کرد پیوند کلیه ای بود بعد از یکسال و نیم توی دوران عقد جدا شد....بس که درگیر بیماری و مریضی همسرش بود و میگفت اشتباه کرده چون شوهری که باید از من حمایت کنه بتونه از بچه هاش حمایت کنه ...یکی دبگه رو میخواد که از خودش نگهداری کنه....

متاسفانه پسرهایی که بیمارن خیلی خیلی مهربانانه رفتار میکنن و میگردن یک دختر مهربون و عاطفی رو پیدا میکنن و با استفاده از سادگی و حس ترحم دختر رو وابسته میکنن و بعد از ازدواج متاسفانه عوض میشن البته شاید طرف شما اینطوری نباشه من کسی رو قضاوت نمیکنم فقط ماجرای دوستم رو براتون تعریف کردم

البته اگر از من بپرسین میگم از این آقا فاصله بگیر

2731