2737
2734
عنوان

تاثیر اینستاگرام روی زندگی

371 بازدید | 32 پست

به نظر شما هم فضای اینستا و کلا شبکه های اجتماعی حس ناکافی بودن و کمال گرایی به آدم میده؟ اینکه آدم حس میکنه همیشه چیزی بهتر از اینی که داره برای افراد دیگه فراهمه یا خصوصا درمورد تیپ و قیافه 

من جدیدا خیلی خودم رو با بقیه مقایسه میکنم در حالی که قبلا هیچوقت اینطور نبودم

کاربری دست دونفره

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

بله به قول دکتر انوشه گوشی های خراب شده فرهنگش نیامده هنوز 

آقایون به هیچ وجهه در تاپیک های بنده حضور نداشته باشند کامنت نذارند لایک نکنند ریپلای نکنند.در جایی ام کامنت میذارم اصلا لایک یاریپلای نکنید
2728
آره هروقت زیاد سرگرم اینستا میشم عصبی و بداخلاقم میشم و بی انرژی

من اصلا بلاگر فالو نمیکنما ولی بازم فضاش آدم رو تحت تاثیر قرار میده 

کاربری دست دونفره

عزیزم دیشب تاپیک پر بازدیدم ترکید در مورد فیلم دخترعموم گفتم.همه گفتن عیب نداره بیخیال همه اینستا پر کلیپ رقص.چرا عیب نداره چون اینستا برای ما عادیش کرده ک عکس و فیلم ب راحتی با لباس لختی از خودم بدیم.مذهبی نیستم اما واقعا قبح همه چیز ریخته....

هیچ وقت ب گذشته برنگرد  
2740
ببین هرچقدرم استفاده مفید بکنی باز تاثیر مفی داره یکم

بله متاسفانه 

آقایون به هیچ وجهه در تاپیک های بنده حضور نداشته باشند کامنت نذارند لایک نکنند ریپلای نکنند.در جایی ام کامنت میذارم اصلا لایک یاریپلای نکنید
من اصلا بلاگر فالو نمیکنما ولی بازم فضاش آدم رو تحت تاثیر قرار میده 

منم هیچ بلاگری فالو ندارم ولی اینکه تو اکسپلور زندگی بقیه رو می بینم دخترای چیتان پیتان کرده و... 

ناخودآگاه رو مغزم اثر میزاره 

اوایل متوجه نبودم ولی بعد از 10.11سال میفهمم علت میگرنم  سردردم همین اینستاس

ادما باهم فرق میکنن روی بعضیا بشدت تاثیر میذاره بعضیا کمتر بعضیا بیشتر مخصوصا اینکه ارزشهات با ارزشهای واقعی تفاوت داشته باشه مثلا معیارت برای باارزش بودن  زیبایی یا ثروت باشه طبیعتا بعد از یمدت افسرده میشی یا لااقل توی یه رقابت شدید میفتی 

مخصوصا بلاگرا  هنوز درک نمیکنم چرا یک نفر باید بیاد از بیدار شدن و غذا خوردنش عکس بزاره بقیه ه ...

دقیقا. تازه میگیم اوکی اون بلاگره از اون راه پول درمیاره ولی یه سریا هستن شاید از آشناهای خودمونم باشن انقدر استوری و چشم و هم چشمی و پز و ... دارن از یه سفر ساده شون هزارتا استوری میذارن اینا از بلاگرم بدترن

کاربری دست دونفره
عزیزم دیشب تاپیک پر بازدیدم ترکید در مورد فیلم دخترعموم گفتم.همه گفتن عیب نداره بیخیال همه اینستا پر ...

دقیقا . جدیدا مد شده  مثلا کلیپ خواستگاریشون رو با لباس خیلی باز میذارن تو اینستا ربطی به مذهب نداره حیا هم یکم لازمه

کاربری دست دونفره
2706