2737
2739

دارم گواهینامه میگیرم 

هروقت میریم تمرین کلی دعوا و بحث😐😐.

امروز خیلی کوتاه اومدم اخرش گف خودت از قصد نمیخوای دوبل یادبگیری و...

گفتم اگه قرار باشه برا یه گواهینامه این همه حرص و جوش بخورم اصلا نمیخوامش، من باید ارزوبه دل بمونم

برگشت گفت ارزوی کی به دلت مونده اینطوری میگی؟

وای منو میگی از حرفش اتیش گرفتم

شما جای من بودید ناراحت نمیشدید 

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2742

من اصلا اصلا نذاشتم اون چیزی یادم بده هرچند قبل سن گواهینامه اون یادم داده بو

فقط 10 هفته و 1 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
خدایا عشق من و محمد و با دادن یه فرزند صالح تکثیر کن 🥺🙏 ۵آذر بی بی چک مثبت شد ۲۵ آذر قلب و دیدم 😍 دوم اسفند جنسیت دختر مامان مشخص شد🤩💌
2738

مردا مگه حوصله اینکارارو دارن اخه

من اوایل خدش میگف یادت بدم راحت بشم الان میگه حوصله ندارم خنگ بازی در میاری برو اموزشگاه😐

ناراحت نشو اعصابش خورد بوده الان یکم سر سنگین شو بعد ک اوکی شدین بهش بگو وقتی عصبی میشی اینطور رفتار میکنی باعث ناراحتی میشه قشنگ با حوصله یادم بده 

منم بخاطر اینکه توی هزینه ی آموزش صرفه جویی کنم با شوهرم میرفتم هر روز دعوا داشتیم حتی توی یکی از همون روزهام یکی پلاکمون و الکی زد برا کشف حجاب، فهمیدم کیه دعوامون شد تا یک هفته تو دادگاه و کلانتری بودم ماشینم بردن پارکینگ بعد اونم هر بار با شوهرم نشستم دعوا و کتک کاری🤣 رفتم یک آموزشگاه دیگه گفتم از آموزشگاه خودم راضی نبودم مربی خوب میخوام ۳ جلسه با بهترین مربیشون برداشتم قبول شدم اصلا با شوهرت نشین نه تنها یاد نمی‌گیری بلکه یک بلایی سرت در میاره که تا مدت ها بعد گواهینامه هم با استرس بشینی با مربی مرد بردار 

الان دوازده جلسم تموم شده پارک دوبل بلد نیستم باید اونقد تمرین کنم تا یاد بگیرم بلخره

با اون یادنمیگیری

فقط 10 هفته و 1 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
خدایا عشق من و محمد و با دادن یه فرزند صالح تکثیر کن 🥺🙏 ۵آذر بی بی چک مثبت شد ۲۵ آذر قلب و دیدم 😍 دوم اسفند جنسیت دختر مامان مشخص شد🤩💌

دقیقااااا مشکل چند وقت پیش منو بابام 😊 با این تفاوت منم مثل شما اوایل خیییلی ناراحت میشدم ولی بعدش دیگ اهمیت ندادم عادی شدم غر زدنا و داد و ... 😁😂 بهم میگفت دختر گیجی مگه ؟ 😐 منم خیلی زورم میومد ، ب مامانم گفتم ب شوهرت بگو نمیخام رانندگی یادم بده خلاصه ب خاطر علاقه ی شدیدی ک داشتم یاد گرفتم و اون دوران سمی تموم شذ و حدود یک ماه دیگ گواهینامم میرسه دستم 😎💪

2706