2733
2739
عنوان

ازاین شکلاتا خاطره خوبی ندارم

441 بازدید | 15 پست

ی بار خواهرم کارتشو داد ب خواهرزادم گفت برو شکلات بخر بیار بخوریم

بعد من یه مدل گفتم که ازاینا بگیر 

اونم رفت گفت نداشتن ی مدل دیگه گرفته بود

خواهرم رسیدو نگاه کرد نگو فروشنده اسکل یک میلیون کارت کشیده

خواهرمم بچشو زد که هم اون مدل نگرفتی هم اشتباه کارت کشیده خدیاا خیلی ناراحت شدم منم دعوا کردم باهاش 😑😑الان مامانم خریده بود باز یادش افتادم😑

ولی من یاد 

@آناتا   افتادم 🥲

یه بیداری دقیقا عین یه کابوس،مثل گشتن تو تاریکی و بی فانوس،میچرخم تو حباب انتظار تو،مثل ماهی و تنگ و وهم اقیانوس....زندگیم سوخت ...جسد آرزوهام مونده روی دستم...خوشبحالت زندگی کردی💔ولی من نه نتونستم😔

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

منی ک عاشق اینام خیلی وقتا بسته میخرم

ب زندگی ای ک آدما ب نمایش میذارن غبطه نخورین...یه فروشنده قشنگ ترین جنس هاشو تو ویترین میچینه  اگه جرعت حرف حق زدنو نداری لاقل برا کسایی کع چرت و پرت میگن دس نزن🤜 دوست عزیز تا وقتی ک خودتو ب خریت زدی نزدیکم نشو اطراف من طویله نیس.....🙌 راستگو باش مث سیگار ک روش نوشته سرطان زا ن مث ی آبمیوه آشغال ک روش نوشته ۱۰۰ درصد طبیعی ....ی عده هستن وقتی بیکار میشن حالتو میپرسن شمام هر وقت بیکار شدین جوابشونو بدین....آدم خوبی باش اما وقتت رو تلف نکن ک اینو ب همه ثابت کنی... ب پای علف هرز هر چقدرم آب و کود بریزی برات میوه نمیاره پس مواظب باش برا چ کسی و چ چیزی وقت میذاری🌵🌱اگه همیشه فک کنی حق با توعه هیچی از زندگی یاد نمیگیری..... 
2728

اصلا خوشمزه نیستند اینا 

کاکائویی بسته بندی سفید توریستی خوبه بین ایرانیا 

و شکلاتای شونیز بعد آناتا 

«یارَبِّ لَکَ الْحَمْدُ کَما. یَنْبَغیْ لِجَلالِ وَجْهِکَ وَ لِعَظیمِ سُلطانِکَ🤲»«یارَبِّ لَکَ الْحَمْدُ کَما. یَنْبَغیْ لِجَلالِ وَجْهِکَ وَ لِعَظیمِ سُلطانِکَ🤲»  **برای شادی روح پدربزرگم یه صلوات بفرست خوش‌قلب🥰**آقایون  درخواست دوستی ندید.گزارش میزنم😑🚫. «مخالفان تاپیکا و نظراتم لطفاً ریپلای نزنن»  پسره تاپیک زده دوست دارم موقع نماز چادر سرم کنم                   
چطور میشناختمش

نیست دیگه

یه بیداری دقیقا عین یه کابوس،مثل گشتن تو تاریکی و بی فانوس،میچرخم تو حباب انتظار تو،مثل ماهی و تنگ و وهم اقیانوس....زندگیم سوخت ...جسد آرزوهام مونده روی دستم...خوشبحالت زندگی کردی💔ولی من نه نتونستم😔
2738
اصلا خوشمزه نیستند اینا  کاکائویی بسته بندی سفید توریستی خوبه بین ایرانیا  و شکلاتای شون ...

نخوردم حالم انقد بد شد عذاب وجدان گرفتم گفتم من نمیخوام شکلات بچرو تو جمع خیط میکنی

تقصیر بچه چی بود واقعا

همینننن دیگه وای اصلا الان قیافه خواهرزادم یادم میاد تن و بدنم میلرزه انقد ک مظلوم شده بود

با خواهرم دعوا کردم میگم چرا به بچه فحش میدی میزدی فروشنده گیجه اشتباه کشیده تقصیر اون چیه منم بااون دعوا کردم رفتم اتاق

2706