2733
2734

من ادمینم ۲ ماه براش کار کردم حقوقم ثابته درصدی نیست فقط ادمین پاسخگویی هستم ماه اول حقوقمو داد ولی این ماه فرودین اصلا خیلی خیلی فروش پایین بود یعنی تو این یک ماه فک کنم من ۳ تا سفارش ثبت کرده باشم اصلا هیچکس پیام نمیداد تا جواب بدم سفارشا این ماه کلا کوچیک هم بودن

الان بنطرتون حقوق منو باید بده این ماه؟اخه عملا هیچکاری نکردم

اگه ثابت اره  اگه پورسانتی نه

خدا می گوید نگو بدون آن نمی توانم زندگی کنم ، تو را بدون آن هم زنده نگه می دارم وفصل عوض می شود ، سایه درختانی که سایه می افکنند خشک می شود ، صبر لبریز می شود، یار را که جان و دلت بود غریبه می شود و ذهنت متعجب می شود ، دشمن برمی خیزد و تبدیل به بهترین دوستت می شود ، دنیای غریبی است هر چیزی را که می گویی نمی شود اتفاق می افتد ،می گویی نمی اُفتم ، می افتی ، سقوط می کنی ، عجیب ترینش هم این است می گویی مردم اما زنده می مانی...:)

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

بله. خب تایمت رو براش آزاد گذاشتی. 

مگه وقتی مشتریش زیاده بهت دو برابر حقوق میده که الان بخواد نده

شب ها وقتی دستان کوچکت را در دستانم قرار میدهی و با نوازش مادرانه انگشتانم به خواب میروی،با خودم فکر میکنم...دیگر چه کسی در طول عمرت انقدر عاشقانه و بدون چشم داشت برای آرامشت تلاش میکند... بعد از این روزهای کودکی، دیگر چه کسی توی خواب محو تماشایت میشود و به رویت لبخند میزند تا آسوده بخوابی؟و من چقدر دیر میفهمم عظمت عشق مادرم را. و تو هیچ وقت نمیفهمی! هیچ وقت حجم احساس مرا درک نخواهی کرد! تو دختر نیستی! تو هیچ وقت مادر نمیشوی
2740