2737
2739

ی روز بعد عملم همسرم طفلک این ویروس گرفته 😭

مرد گنده ناله میکنه از درد ی دکتر رفتم فایده نداش😭😭

نمیدونم چیکار کنم براش دلم خونه نمیتونم اینجوری حالشو بد ببینم😭😭

از طرفی خودم هیسترو کردم درد دارم ولی پیشش نمیگم گناه داره خودش درد داره درد منم میاد روش 😭😭

خدایا قربون بزرگیت حداقل میزاشتی یکیمون خوب بشه 😭😭😭

چیکار کنم براش😭 دل درد حالت تهوع بدن درد سر درد تب و لرز گرفتگی بینی سرفه خلطی گلو درد😭

خدایا شکایت نمیکنم شاید حکمت کار تو این بود که طفلم از دست بدم سقط بشه 😔ولی خودت بعد برام جبران کن جاشو برام سبز کن 😍... خداجونم خودت حافظ همسرم و زندگیمون باش😍خداجونم به کار همسرم رزق روزی بده 💛این دعا رو تنها برای خودمون نه برای تموم مردم دنیا میخوام که هیچ مردی شرمنده زن بچه اش نشه 🌼💛 آمین 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

وحشتناکه این ویروس ولی هیچ کاری نمیشه کرد.. چون باید دوران خودشو سپری کنه.. دمنوش اویشن و پونه.. چای کم رنگ.. فرنی سوپ.. همین چیزا رو باید مصرف کنه.. تا دلت بخاد خواب و استراحت لازم داره.. منو دخترمم گرفتیم  قشنگ چهل روز من مریض بودم.. داغون شدم 

2731

وای منم آبله گرفتم علنا دارم جوون میدم نصفه شبی 

نمیدونم چیکار کنم تمام تنم متورم شده درد میکنه جوش ها میخاره گلوم درد میکنه چند ساعت پیش تب و لرز وحشتناک نمیدونم واقعا چرا بنده باید واسه مریضی انقدر عذاب بکشهههه

من بیشتر از عاشق شدن در یک نگاه به از چشم افتادن در یک حرکت اعتقاد دارم..                      کاربری دست*دونفر*
وحشتناکه این ویروس ولی هیچ کاری نمیشه کرد.. چون باید دوران خودشو سپری کنه.. دمنوش اویشن و پونه.. چای ...

همسن الانشم ولش کنم میخواد بره سرکار

خدایا شکایت نمیکنم شاید حکمت کار تو این بود که طفلم از دست بدم سقط بشه 😔ولی خودت بعد برام جبران کن جاشو برام سبز کن 😍... خداجونم خودت حافظ همسرم و زندگیمون باش😍خداجونم به کار همسرم رزق روزی بده 💛این دعا رو تنها برای خودمون نه برای تموم مردم دنیا میخوام که هیچ مردی شرمنده زن بچه اش نشه 🌼💛 آمین 
2740
همسر من ورزشکار اما این ویروس از پا انداختش همش ناله میکنه  الان هم من مریض شدم هم بچه ام دلم ...

این بلا کجا بود که نازل شد 

همسن الانشم ولش کنم میخواد بره سرکار

خدا خیرت بده.. نذار بره.. میره چهارنفرم مریض میکنه.. بگو ثواب داره بخوابی خونه.. یه برادر شوهر دارم عطسه کنه میره دکتر یه ماه ماسک میزنه سرکار نمیره نماز روزه روهم تعطیل میکنه.. بگو مثل اون باشه شوهرت 

حاضر دردبچم تحمل کنم اما گریه هاش نبینم شیاف دیکنوفناک ۱۰۰برا بزرگترها جواب میده دردش کم میکنه

دارم اتفاقا ولی افاقه نکرد خواهر😔

خودمم از ی طرفی درد دارم احساس این مریضی رو دارم 

کارای خونم هست که نتونسم انجام بدم خون ریزی درد عمل به کنار

واقعا جون فیل میخواد 🥺 از کل امروز ۳ ساعت خوابیدم اونم ۱۲ بوده تا ۳ که همسرم بخاطر سوزن ها خوابید یکم 

هی خدا خدا میکنم ی جونی بهم بده بتونم حداقل پرستاریشو کنم 

خدا خیرت بده.. نذار بره.. میره چهارنفرم مریض میکنه.. بگو ثواب داره بخوابی خونه.. یه برادر شوهر دارم ...

طفلک همسرم تازه از یکی دیگه گرفته 

همکارش داشته داغون

همسرم متوجه نبوده بدنش گرم بود یهو علائم رفت بالا 

دو سه روزه نزاشتم بره میخاست فردا بره راهش هم دوره نزاشتم گفتم تا بهتر نشی نرو

منم‌مشکل همسر شمارو داشتم

یک دکتر هم‌جوابگو نبود برام

مجموعه چیزایی که برام‌تجویز شد:سرم تقویتی+!قرص ضد اسهال+قرص ضد تهوع+یه ورق قرص پنج هایی برای عفونت+۲ تا آمپول پنی سیلین+یه آمپول دگزا

من از گلو درد آب دهنمو با گریه قورت میدادم

2706