2733
2739

خیلی ها میگن سکته های یهویی و گرفتگی قلب و .... از عوارضشه 

خواستم بدونم شایعه ساگت یا واقعا درسته

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

ریزش، مو 

سکته که دیگه نگو 

دیدی عمو دنیا سرم چی آورد. دیگه مهم نیس که کی  چیچی آورد.چرخ فلک توپمو پاره کرده. اون روزا دیگه مگه برمیگرده.دنیا برام جور دیگه رقم خورد.سنگای هفت سنگ همه تو سرم خورد                             
2731

لخته خون توی شکم

لخته خون توی پا

که هر دو بخیر گذشت. 

ممکن بود باعث سکته شن. 

شب ها وقتی دستان کوچکت را در دستانم قرار میدهی و با نوازش مادرانه انگشتانم به خواب میروی،با خودم فکر میکنم...دیگر چه کسی در طول عمرت انقدر عاشقانه و بدون چشم داشت برای آرامشت تلاش میکند... بعد از این روزهای کودکی، دیگر چه کسی توی خواب محو تماشایت میشود و به رویت لبخند میزند تا آسوده بخوابی؟و من چقدر دیر میفهمم عظمت عشق مادرم را. و تو هیچ وقت نمیفهمی! هیچ وقت حجم احساس مرا درک نخواهی کرد! تو دختر نیستی! تو هیچ وقت مادر نمیشوی
2738

کسایی که اعتقاد به طب سنتی و اسلامی داشته باشن واکسن از سهم مهلک تر هست براشون کل فامیل و دوست و آشناهای عوارض داشتن حتی امسال عید تصادف ها زیاد بود مال واکسن کروناست🤣🤣🤣

هرچی آرزوی خوب مال تو 

یکی از اقوام ما مسن بود و واقعا تا اون سن هیییییچ بیماری ای نداشت از من که جوونم سالمتر بود

همین که واکسن رو زد به یک ماه نرسید فوت شد، از هفته بعد اینکه واکسنو زد تو بیمارستان بود و زمین گیر شد

دیگه ما اونو دیدیم نرفتیم بزنیم

مَرا هزار امید هست و هیچکدومِش ديگه تو نیستی😎                                                                                   دید هرکسی به دنیا متفاوته و همین تفاوت دیدگاه ها زندگی و صحبت ها رو جذاب میکنه، پس نگاه هیچکس به زندگی غلط نیست، چون ما هنوز از خیلی اتفاقایی که تو این دنیا رخ میده خبر نداریم😉😊
2706