2737
2734

به خاطر یه سری اتفاقات از بچگی خیلی گوشه گیر بودم اجتماعی نبودم هیچوقت دوستی نداشتم تو دوران راهنمایی یه دوستی پیدا کردم خیلی به دلم نشسته بود من از همون اوایل وابستش بودم تا همین الان که کنکوری هستم 

بچه ها من واقعا مثل خواهرم دوستش دارم اما اون اوایل رفتارش باهام خوب بود اما یه مدتیه خیلی بی توجهی میکنه سرد جوابمو میده هرچقدر دلیلشو میپرسم نمیگه 

اخه من که کاری نکردم چرا بهم بی توجهی میکنه من خیلی دوسش دارم

بچه ها این حس وابستگی و نادیده گرفتنم اذیتم میکنه چیکار کنم ولش کنم؟ دیگه دارم خورد میشم اینقدر که نازشو کشیدم

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2742
فقط روی کنکورت تمرکز کن .تمام دوستی ها تایمی دارن .تنها دوست واقعیت خودت هستی تنها خودت ‌دلت برای خو ...

همین اخه چطوری بهش فکر نکنم یا نادیده گرفتناش دلم میشکنه عصبانی میشم

من چرا بلد نیستم بی تفاوت باشم 

راجب هیچ ادمی اینطور نیستما حالا فقط به این دوستم وابستم و بی تفاوتیش ناراحتم میکنه دلمم نمیخواد ا ...

ببین من اینو فهمیدم باید وابسته هیشکی نشد اخرش خودت اسیب میبینی ولی اخه چطوری به نظرت 

2740
همین اخه چطوری بهش فکر نکنم یا نادیده گرفتناش دلم میشکنه عصبانی میشم من چرا بلد نیستم بی تفاوت باشم ...

یا باید یاد بگیریم بی تفاوت بودنو یا زندگی به تلخی با گرفتن عزیزامون بهمون یاد میده:)

بعضی وقتا اونقدر که ما یه نفر رو دوست داریم اون دوسمون نداره اینجاست که ضربه میخوریم 

آدما باید بدونن دوستشون داریم ولی نذار مطمئن بشن 

اشکال نداره بذار یه قدم اون بیاد شما هم یه قدم برو نه دوقدم که آسیب نبینی

همین اخه چطوری بهش فکر نکنم یا نادیده گرفتناش دلم میشکنه عصبانی میشم من چرا بلد نیستم بی تفاوت باشم ...

خواهرم اینا سه تا دوست بودم دوره ی دوستیشون تمام شد الان خواهرم فقط به خاطرات خوب باهم بودنشون فکر میکنه نه دلیل تمام شدن .دانشگاه میری آدم های جدید میان .

اسی کدوم شهری

می‌خوام این کاربری جایی باشه که بیام از موفقیت هام، رسیدنم به هدفام و خوب شدن حالم بگم. فقط از کاهش وزن و رسیدن به اندام دلخواهم و خوب کردن حالم و روحیم و در کل چیزای خوب تو تاپیکام میگم😍
ببین من اینو فهمیدم باید وابسته هیشکی نشد اخرش خودت اسیب میبینی ولی اخه چطوری به نظرت 

مثلا از چیزی که بهش مربوط شه دوری کنی

یه خورده از گوشی فاصله بگیریم و با خودمون خلوت کنیم

باور کن یه هفته هم تلگرامتو چک نکنی چیزی نمیشه و کسی براش مهم نی...

2706