2733
2739
عنوان

شده عاشق شوی اسمش رو ندونی ؟😂🗿👌

| مشاهده متن کامل بحث + 742 بازدید | 84 پست
چه باحال😍 بعدش چجوری همو پیدا کردید

دانشگاه.. که البته من نشناختمش اول😂

تو مرا آزردی.. که خودم کوچ کنم از شهرت! تو خیالت راحت.. میروم از قلبت! می‌شوم دور ترین خاطره در شبهایت.. تو به من می‌خندی.. و به خود میگویی .. باز می‌آید و می‌سوزد ازین عشق،ولی.. برنمیگردم ،نه! میروم انجا که دلی بهر دلی تب دارد.. عشق، زیباست و حرمت دارد ...! :)   ازین کاربری دو نفر استفاده میکنن عزیزای دل :)
هیچی چون پولداره میدونم با پارتی بازی بچه رو از من میگیره  خانوادم وضعشون طوری نیس که من برم س ...

اشکالی نداره عزیزم توهم دیگه خودتو ناراحت نکن با ناراحت بودن چیزی درست نمیشه 

اگه خوشتون نمیاد نه بیاید تو تاپیک هام نه نظر بدین بیکار نیستم نظرهای عقده ای  شما رو تحمل کنم 😉☺😉آره عزیزم مخالفی نه ریپلای کن نه کامنت بزار 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

من یه بار عاشق یکی شدم الان ۶ ماهه نمیبینمش😢

منم از اواخر آبان اینا از همکلاسیم خوشم میاد

و هر هفته یکبار یا دوبار میبینمش البته فاکتور از تعطیلات و اینا

بدتره که اینجوری

همون نمیبینی کم کم یادت میره

Set me free...🌙آخرین پرنده را هم رها کرده‌ام ؛ اما هنوز غمگینم چیزی در این قفس خالی هست که آزاد نمیشود✨🕊
2728
چه جالب عشق دوران بچگی 

نه بابا ۶-۷ سالگی آدم چی از عشق میفهمه 

فقط باهاش بازی میکردم تو خاله بازیا هم همیشه شوهرم میشد😂🤣

تو مرا آزردی.. که خودم کوچ کنم از شهرت! تو خیالت راحت.. میروم از قلبت! می‌شوم دور ترین خاطره در شبهایت.. تو به من می‌خندی.. و به خود میگویی .. باز می‌آید و می‌سوزد ازین عشق،ولی.. برنمیگردم ،نه! میروم انجا که دلی بهر دلی تب دارد.. عشق، زیباست و حرمت دارد ...! :)   ازین کاربری دو نفر استفاده میکنن عزیزای دل :)
من یه بار عاشق یکی شدم الان ۶ ماهه نمیبینمش😢

ای بابا.. چی بگم

2740
نه بابا ۶-۷ سالگی آدم چی از عشق میفهمه  فقط باهاش بازی میکردم تو خاله بازیا هم همیشه شوهرم میش ...

منم یادمه تو بچه گی باهمه پسرا بازی میکردم🤣

خوبه گذشت 

اگه خوشتون نمیاد نه بیاید تو تاپیک هام نه نظر بدین بیکار نیستم نظرهای عقده ای  شما رو تحمل کنم 😉☺😉آره عزیزم مخالفی نه ریپلای کن نه کامنت بزار 
ایشالا خوشبخت بمونید🥰

قربونت عزیزم ممنووون🥰

اره داش راست میگی

من تو همون تایم تعطیلات اختلال اضطراب گرفته بودم سرش 

نبینی راحت تری بخدا داداش

من الان فقط نگاهش میکنم از دور

گاهی هم در حد سلام حرف میزنیم

Set me free...🌙آخرین پرنده را هم رها کرده‌ام ؛ اما هنوز غمگینم چیزی در این قفس خالی هست که آزاد نمیشود✨🕊
به آمپول زدن میرسید ک بهت میگفتن مریضی؟😂

یس😂دکتر بازی خیلی میکردیم 

2706