2733
2739
عنوان

شده عاشق شوی اسمش رو ندونی ؟😂🗿👌

| مشاهده متن کامل بحث + 745 بازدید | 84 پست
چه داستانی داشتی😂😬

اره ولی بدجور خورد تو ذوقم ازدواج کردم بچه دار شدم ازش اونم تو ی سال بهم خیانت کرد🥲

سکوت کردم غرورم نشکنه !غرورم نشکست اما قلبم نابودشد🩶.              

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2742
منم از یکی خوشم اومده بود با دختر عموم ک دربارش حرف میزدیم اسمش گذاشته بودیم تالِر مَن (یعنی مرد قد ...

😂😂😂اخی

مام یکی دیگه بود بش میگفتیم x (ایکس)

یکی دیگه ام بود یه بار دیدیمش با تلفن حرف میزد گفت ایش🤣😂دیگه اسمشو گذاشتیم ایش ...بعددد چند سال فهمیدم اسم و ایناشو و الان همون رل دوستمه

😂😂😂اخی مام یکی دیگه بود بش میگفتیم x (ایکس) یکی دیگه ام بود یه بار دیدیمش با تلفن حرف میزد گفت ...

وای ی پسره دیگه توی همون پاساژ بود فهمیدیم اسمش سروش می‌خواستیم جلو مامانانون رمزی حرف بزنیم می گفتیم پیام رسان سروش 😬🤣

اون یه نفری ک عاشقش شدی منم😂

نه بابا🤣🤣🤣

اگه خوشتون نمیاد نه بیاید تو تاپیک هام نه نظر بدین بیکار نیستم نظرهای عقده ای  شما رو تحمل کنم 😉☺😉آره عزیزم مخالفی نه ریپلای کن نه کامنت بزار 
2740
خوشگل بود؟  شوهر خوشگل برای مردمه

هم خوشگل هم پولدار 

چن وقت میگذره ولی من هنوزم فراموش نمیکنم همش یچیزی سنگینی. میکنه رو دلم

اره ولی بدجور خورد تو ذوقم ازدواج کردم بچه دار شدم ازش اونم تو ی سال بهم خیانت کرد🥲

چی کار کردی عزیزم ؟

اگه خوشتون نمیاد نه بیاید تو تاپیک هام نه نظر بدین بیکار نیستم نظرهای عقده ای  شما رو تحمل کنم 😉☺😉آره عزیزم مخالفی نه ریپلای کن نه کامنت بزار 
دست تقدیر رو تروخدا نگاه کن😐😂❤️

😂😂😂 

تو مرا آزردی.. که خودم کوچ کنم از شهرت! تو خیالت راحت.. میروم از قلبت! می‌شوم دور ترین خاطره در شبهایت.. تو به من می‌خندی.. و به خود میگویی .. باز می‌آید و می‌سوزد ازین عشق،ولی.. برنمیگردم ،نه! میروم انجا که دلی بهر دلی تب دارد.. عشق، زیباست و حرمت دارد ...! :)   ازین کاربری دو نفر استفاده میکنن عزیزای دل :)
😂😂😂اخی مام یکی دیگه بود بش میگفتیم x (ایکس) یکی دیگه ام بود یه بار دیدیمش با تلفن حرف میزد گفت ...

باید تو مخش رو میزدی😂😅

چی کار کردی عزیزم ؟

هیچی چون پولداره میدونم با پارتی بازی بچه رو از من میگیره 

خانوادم وضعشون طوری نیس که من برم سربارشون باشم موندمو دارم زندگی میکنم باهاش خودش که بعدا به غلط کردن افتاد ولی من دلم شکسته 🥲

2706