2737
2739
عنوان

کنکور اردیبهشت.ترو خدا بیاین🥲😭

307 بازدید | 45 پست

سلام دوستان

من رشتم انسانیه و هدفمم فرهنگیانه

معدلم همیشه بالای نوزده و نیم بوده و همیشه درس میخوندم  ترازای کانونم ولی بیشترینش ۵۵۰۰ بوده💔

هیچ راه حلی هم براش پیدا نکردم که بتونم بهتر تست بزنم

بعد الان کنکور تیر ۱۴۰۲ رو حل کردم درصدام افتضاح بوددددد😭💔

با سایت کانون رتبم رو محاسبه کردم بر اساس سالای قبل رتبم ۱۶۰۰۰ هزار منطقه سه شد😭😐💔💔

باید چیکار کنم؟امیدی نیست که حتی به مصاحبه فرهنگیان قبول بشم و توی نهایی جبران کنم؟

یا این سه روز بشینم فقط درسایی مثل روان شناسی یا تاریخ و جغرافیا رو بخونم؟

انقد حالم بده که فکر خودکشی میزنه به سرم

از وقتی که درصدام رو دیدم فقط گریه میکنم

خانوادمم خیلی فشار میارن بهم که ما هرچی خواستی رو برات فراهم کردیم حتما باید امسال قبول بشی یا اینکه سال دیگه نمیرازیم بخونی😭💔

منم دقیقا مثل تو ام

دارم از استرس میمیرم

ولی به خدا توکل کن اگه خواست میشه

ف‍‌ق‍‌د اون‍‌ج‍‌ای‍‌ی ک‍‌ه اش‍‌ک ت‍‌و چ‍‌ش‍‌ات ج‍‌م‍‌ع م‍‌ی‍‌ش‍‌ه ب‍‌ع‍‌د س‍‌رت‍‌و م‍‌ی‍‌گ‍‌ی‍‌ری ب‍‌ال‍‌ا ک‍‌ه ن‍‌ری‍‌زه:')🥲💔️   https://abzarek.ir/service-p/msg/1834389

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
2740

تو این دوران اشتباه ترین کار تخمین رتبس

روز کنکور تو بهترین حالت خودتی و به ی جمع بندی کلی رسیدی ولی الان هنوز ی سری باگ و مشکل داری که باید رفعشون کنی و تو آمادگی کلی نیستی و تخمین رتبه فقط حالتو بد میکنه

یکی از دوستام کنکور ۴۰۱ آخرین ترازش ۶۳۰۰ بود رتبه کنکورش شد دویست و پنجاه شصت منطقه دو تجربی

ناامید نباش

هی بابا منی که قبول شدم و میخوام خودکشی کنم چی بگم بخدا ازش نداره برو وارد یه شغل دیگه بشی هم واسه روحیه ات خوبه هم درآمدش بیشتره چیه این فرهنگیان فقط بدو بدو و گیر دادن 

تاریخ ادبیات بخون خصوصا سال یازدهم و دوازدهم، قرابت هم ۴ تا سوال میاد

احتمال رو ی تسلط نسبی پیدا کن روش

جغرافیا دوازدهم کمه اونو بخون

اقتصاد مسلطی؟

جامعه شناسی، اگه وقت میکنی بخون دوازدهم رو و درسای اخر دهم و یازدهم

خوشحال میشم بتونم کمکت کنم🦦💛
هی بابا منی که قبول شدم و میخوام خودکشی کنم چی بگم بخدا ازش نداره برو وارد یه شغل دیگه بشی هم واسه ر ...

منم دوست ندارم ولی انقدر دور و اطراف میگن که نمیدونم چیکار کنم😭😭😭😭میدونم نمیتونم بمونم اونجا

خدا کنه نشه

خوشحال میشم بتونم کمکت کنم🦦💛

نگران نباش عزیزم الان فقط باید آروم باشی و رو نقاط قوتت مانور بدی هر چی توش قوی تری رو بیشتر بخون نگران نباش خانواده ها متاسفانه شعور برخورد با فرد کنکوری ندارن ولی قبولم نشدی اشکال نداره شبانه یه رشته دیگه که بیشتر دوس داری بزن یه شهر دیگه از خانواده دور بشی بعد ترم اول کم واحد بردار ترم دوم هم مرخصی بگیر (شبانه که محروم نشی از کنکور قبلا اینجوری بود روزانه بیاری سال بعد از کنکور محرومی الان نمیدونم)  بشین خوب بخون فرهنگیان قبول بشی-خدای نکرده قبولم نشدی دانشگاهت رو داری همونو ادامه بده باز تا شرط سنی رو از دست ندادی دست از تلاش برندار تا حتماااا فرهنگیان قبول بشی به امیدخدا-پس قرار نیستتتتتتتت دنیا به اخر برسه تو بلاخره به هدفففففففت میرسی فقط باید آروووووووم باشی 

عشقم همسرم (R)
2706