2737
2739
عنوان

کنکور اردیبهشت.ترو خدا بیاین🥲😭

| مشاهده متن کامل بحث + 309 بازدید | 45 پست
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

تو این دوران اشتباه ترین کار تخمین رتبس روز کنکور تو بهترین حالت خودتی و به ی جمع بندی کلی رسیدی ول ...

اتفاقا من خیلی استرس میگیرم تو موقعیتای حساس شاید سرجلسه به خاطر همین استرس بیشترم خراب کنم درصدامو🥲💔

2742
تاریخ ادبیات بخون خصوصا سال یازدهم و دوازدهم، قرابت هم ۴ تا سوال میاد احتمال رو ی تسلط نسبی پیدا کن ...

یعنی میتونم تو این چند روز واقعا بخونم و درصدام رو ببرم بالا؟ 

من تاریخ رو همیشه درصد خوبی داشتم بالای ۶۰ ولی الان ۳۰ شد🥲💔

میتونم درکت کنم چون اوضاع تو رو دارم دقیقا  ولی عزیزم...   امیدتو از دست نده و قوی ...

بخدا من فقط مصاحبه رو قبول بشم نهایی میتونم جبران کنم و معدل خوبی بگیرم

ایشالله مرسی عزیزم❤🫂

2738

امیدوارم سر کنکورت آرامشی رو تجربه کنی که هیچوقت اونقدر نداشتی

الانم نگران چیزی نباش تمام تلاشتو بکن و مطمئن باش که شرمنده خودت نمیشی

اگرم ی درصد فرهنگیانو خراب کردی هنوز تا تیر کلی وقت هست

نهاییتو بخون عالی بده کنکور تیر رو هم درصدت رو به ی چیز منطقی برسون برو حقوق یا روانشناسی یا هر رشته ای که دوست داری بخون باور کن اگه درست بخونی و کار بلد باشی چند برابر ی معلم درامدت میشه

سعی کن با تمرکز بالا بخونی و اصلا به نتیجه فکر نکن

امیدوارم بهترینا رو خدا سر راهت بذاره

یعنی میتونم تو این چند روز واقعا بخونم و درصدام رو ببرم بالا؟  من تاریخ رو همیشه درصد خوبی داش ...

اره عزیزم چرا نه

من خودم از یکی دوهفته قبل عید درست حسابی نشستم خوندم، الان داشتم فنون ۴۰۲ رو میزدم باورت بشه یا نه

۶ تا تاریخ ادبیات زدم(دهم و یازدهم) دوازدهم رو نخوندم هنو

۳ تا ارایه

۲ تا وزن

۳ تا قرابت

۴۷ درصد شد

سعی کن رو چیزای سطحی و راحت مانور بدی، ببین مثلا از قافیه هرسال دو تا میاد خیلیییی راحته، اونارو کار کن

۴،۵ تا قرابت میاد

تاریخ ادبیات اگه میتونی بخون

خوشحال میشم بتونم کمکت کنم🦦💛
اره عزیزم چرا نه من خودم از یکی دوهفته قبل عید درست حسابی نشستم خوندم، الان داشتم فنون ۴۰۲ رو میزدم ...

واییی خوشبحالت من فنون هم افتضاحم امتحان نوبت اولمون خیلی سطحش بالا بود و از نهایی های سالای قبل سوال توش بود ولی من ۱۹/۷۵ شدم ولی نمیدونم چرا تست اینقد بد کار میکنم مثلا فنون ۱۴۰۲ درصدم شد ۲۴🥲💔

2706