2733
2734
عنوان

به نظرتون هدف شوهرم چیه؟

527 بازدید | 31 پست

خواهش میکنم بخونین. همه رو یکجا تایپ کردم که اذیت نشین منتظر ادامه متن باشین

حدود ۹ ماهه که من و بچه م رو بخاطر حسادتا و دخالتای بیش از حد مادرش از خونه بیرون کرده و این مدت نه خودش نه هیچکدوم از اعضای خونواده و فامیلش نخواستن ما برگردیم به زندگی.نفقه هم میگیرم ازش.

منم مهریه م رواجرا گذاشتم ۱۲۰ سکه هست. چون کارمنده و هیچ اموالی نداره حکمش ۲ تا پیش پرداخت و سالی ۱ سکه شده.

اون اوایلم درخواست تهیه منزل مستقل با وسایل زندگی دادم که تهیه نکرده. اما همین هفته پیش متوجه شدم رفته و خونه به دادگاه معرفی کرده. اونم دقیقا چند روز بعد از دعوای خیلی بدی که خودش و خونوادش با من و خونوادم کردن و دست مادرم رو شکست.

توی جلسه مربوط به تهیه مسکن، قاضی مستقیم و اولین حرفش این بود که توافقی جدا شین .۴۰۰-۵۰۰ تومن بعنوان مهریه بگیر و بقیشو بیخیال شو و جدا شین. چون تو تا بخوای سالی ۱ سکه بگیری به ضررته. این آقا هم تا آخر عمرش چون بدهکار مهریه س هیچ مالی نمیتونه به نام خودش بزنه و ارث پدرش هم بعدها نمیتونه به نامش بزنه.( معمولا قاضیا اول دعوت به صلح و سازش و ادامه زندگی میکنن. خیلی برام عجیب بود).

منم گفتم من فقط سر حضانت دائم بچه م توافق میکنم قبلاً هم بهش گفتم و قبول نکرده.

شوهرم دوباره مخالفت کرد.

قاضی منو بیرون فرستاد.نمیدونم چی به شوهرم گفت که شوهرم گفت چند روز فکر کنم و مشورت کنم نتیجه رو اعلام میکنم. 

الان منتظر جلسه بعدی هستیم.

به نظرتون چرا شوهرم بعد از اون دعوای خیلی بد رفته منزل تهیه کرده. اگه تهیه کرده چرا دنبال طلاق توافقیه.

چرا توی جلسه تهیه منزل حرف جدایی و طلاق توافقی شده.اونم زمانی که تکلیف پرداخت مهریه روشن شده دیگه.

خب شاید میخواد بگه که ترک منزل کردی و عدم تمکین بزنه. 

بگه من منزل دارم،  خانوم ترک کرده و تمکین نمیکنه. 

اصلی‌ترین نقش یک زن از نظر اسلام همین نقش خانه‌داری است منتها مهم این است که خانه‌داری به معنای خانه‌نشینی نیست. بعضی اینها را با هم اشتباه میکنند؛ وقتی میگوییم خانه‌داری، خیال میکنند میگوییم داخل خانه بنشینید، هیچ کار نکنید، هیچ وظیفه‌ای انجام ندهید، تدریس نکنید، مجاهدت نکنید، کار اجتماعی نکنید، فعّالیّتهای سیاسی نکنید؛ معنای خانه‌داری این نیست. خانه‌داری یعنی خانه را داشته باشید؛ در کنار داشتن خانه، هر کار دیگری که از عهده‌ی شما برمی‌آید و میل به آن و شوق به آن را دارید میتوانید انجام بدهید؛ منتها همه در ذیل خانه‌داری است. دیدار رهبر انقلاب با اقشار مختلف بانوان. 14دی1401

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

عزیزدلم اگه شوهرت رو دوست داری اگر مشکلتون هاد نیست که با حرفایی که زدی بعید میدونم اما بهرحال برا مهریه قبول نکن و تلاشت رو به سمتی ببر برگردی به زندگیت اگه نه هم چه اهمیتی داره هدفش چیه مهریه ات رو بگیر دست بچه ات هم بگیر برو دنبال زندگیت با پولت هم 450 تومنش بده سکه یا بده طلا به خودت اویزون کنه کسی ازت ندزده یه وقت 50 تومنش بکن سرمایه یه کاری انلاین شاپی چیزی راه بنداز 

عشقم همسرم (R)
2728

خبرش میخواد ی جور از پرداخت نفقه در بره

پسر قشنگم از وقتی اومدی هر روز مامانی بهاره😍.مادر بودن حس عجیب و خاصیست. احساس میکنم قلبم جایی بیرون از سینه میتپد.                                 پسرم، مرد کوچکم، جهان برای من در تو خلاصه میشود💙💙💙   پسرم آرام دوستت خواهم داشت طوریکه هیچکس به جز خودت این حس مرا درک نخواهد کرد💙
2738

بهترین جا برای تو و بچه ت خونه ی شوهرته بنظرم

اگر میتونی با قاضی تنها صحبت کن که دعوت به صلح کنید.

امضامو بخپم

من یه معلمم🌱.دلیل اینکه میام نی نی سایت سرگرمی نیست،یه جور انجام وظیفه س،یه جور کمک کردن، البته تا جایی که بدونم.پستایی که میذارم برای روشن شدن افکار هست. اتفاقا از اینکه ریپلای میکنید و جواب نظراتم رو میدید خیلی خوشحال هم میشم. در ضمن ،ادامه ی امضام تبلیغ نیست. تجربه  ی شخصی خودم و گروووهی از انسان هاست. * وقتی خواستید زندگی مشترک خیلییی خوبی داشته باشید و همسرتون رو اونجوری هست درک کنید و درست زندگی کنید،هم چنین وقتی نمیدونید چجور مردتون رو قوی و بزرگ ترش کنید و چطور مرد مقتدر زندگیتون کنیدش، به این آی دی تو ایتا پیام بدید.Admin_hamsardari@ ( ادمین دوره ی همسرداری)اونوقت بشین زیر سایه ی مردونش لذت زن بودن رو تجربه کن.

احتمالا میخواد عدم تمکین بزنه ، بگو من طلاق نمیخوام اصلا ایشون منو از خونه بیرون کردن و قفل رو عوض کردن و...  از الان بگی فقط حضانت بچمو میخوام بدبخت میشی ، بگو من برمیگردم سر زندگیم‌مهریه مم هیچ ربطی ب این داستان‌نداره مهریه من عندالمطالبه س و میخوامش 

۴۰۰، ۵۰۰ تومن رهن یه خوته نمیشه برات چطور میخوای تنهایی بچه تو بزرک کنی

عزیزدلم اگه شوهرت رو دوست داری اگر مشکلتون هاد نیست که با حرفایی که زدی بعید میدونم اما بهرحال برا م ...

آخه من نمیخوام با گرفتن ۵۰۰ تومن که این دوره زمونه حتی نمیشه یه ماشین درست حسابیم باهاش خرید ازش جدا شم ، اون راحت شه و احساس زرنگی کنه

من که تکلیف مهریه م روشن شده نمیدونم دیگه چرا طلاق نمی‌ده.

شایدم از اینکه تا آخر عمرش نمیتونه هیچی به نام خودش بزنه حتی ارث پدرش، ترسیده و دنبال توافقه

فقط نمیدونم این وسط خونه معرفی کردنش چی بود 

بهترین جا برای تو و بچه ت خونه ی شوهرته بنظرم اگر میتونی با قاضی تنها صحبت کن که دعوت به صلح کنید. ...

ممنونم عزیزم.

خب من واقعا راضی به طلاق نبودم با تمام بلاهایی که خودش و خونوادش سرم آوردن.اون نمیخواد زندگی کنه و حاضر نیست مارو برگردونه

خب چرا طلاق نمیده؟ بعدم اون که می‌دونه من درخواست تهیه منزل دادم و می‌خوام برگردم 

عزیزم خب اونم نمیخواد هم کل مهریه تورو بده هم طلاق، در مقابل مهریه اونم از حق طلاق میخواد استفاده کنه

2706