2733
2739

به هرحال پیدا میشه یه نفر از قلم چی خبر داشته باشه...

چرا همیشه تو کارهای خاله زنک بازی نمره یکیم ولی سختمونه یکی رو راهنمایی کنیم

نامه ی به خدا💌خدایاچرا💔  

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
خب شاید جواب سوالتونو نمیدونن الکی به دروغ که نمیتونن جواب بدن

گفتم چند نفری بالاخره میدونن...این همه اینجا زدن دکترا لیسانس این همه مدرک تحصیلی بالا اینجاس این همه دانش آموز....یعنی همه خونه دارن؟؟

نامه ی به خدا💌خدایاچرا💔  
دخترم پایه هفتمه میگه کلاس ریاضی میخوام این فصل سختمه گفتم بیینم قلم چی داره کارش خوبه؟

قلم چی یه موسس برای برگزاری ازمون چهار گزینه ممکنه که توی بعضی از سهر ها هم کلاس ریاضی داشته باشن که من ندیدم تاحالا شما میتونی کتاب کمک درسی ریاضی بگیری براش و خودت باهاش کار کنی یا جایی کلاس ریاضی بفرستید 

2740

منم دخترم کلاس هفتمه میخام دو جلسه براش معلم خصوصی بگیرم ولی پیدا نمیشه زنگ بزن قلم چی شهر خودتون بپرس هر جایی متفاوته مثلا اینجا باید ی ترم ثبت نام کنی واسه ی فصل آموزش نمیدن ولی خواهرم گفت شهرستان زنگ زدم معلم شیمی شماره اش رو دادن ساعتی حساب کرده با پسرم

کالری شماری وزن شروع۷۹.۸۵۰ تاریخ ۲۵آبان۱۴۰۱ هدف اول۷۵🔓  هدف دوم ۷۲🔐هدف سوم ۷۰🔒هدف چهارم ۶۵🔒نه تو می مانی   نه اندوه   و نه هیچ یک از مردم این آبادی...
قلم چی یه موسس برای برگزاری ازمون چهار گزینه ممکنه که توی بعضی از سهر ها هم کلاس ریاضی داشته باشن که ...

ممنون میرم میپرسم کلاس داره خودم کلاسای کنکورمو میرفتم خواستم بیشتر از شرایطش بپرسم قبلا استادا عالی بودن گفتم بیینم الان چطورن

نامه ی به خدا💌خدایاچرا💔  
دخترم پایه هفتمه میگه کلاس ریاضی میخوام این فصل سختمه گفتم بیینم قلم چی داره کارش خوبه؟

اینو اطلاعی ندارم عذر میخوام بابت استفاده از ضمیر ت باید میگفتم شما فک کردم با یه کوچکتر از خودم حرف میزنم 

توی گوگل سرچ کنید ببینید موسسه کلاسینو برای ریاضی هفتم چه دبیری داره بعد میتونید تو تلگرام اسم اون دبیر و سرچ کنید و کانالش و پیدا کنید و فیلم اون فصل رو استفاده کنید این استفاده رایگانشه که بدون پرداخت هزینه فیلم ها رو میذارن اونجا ، اگه اینجوری راحت نبودید میتونید تو سایت کلاسینو برای ریاضی ثبت نامش کنید ولی خب فصلی تدریس نمی کنن برای کل ریاضیه اون پایست

درخواست دوستی = رد کردن ، پس لطفا ندید ؛ دارای بیشترین نشان در ترکاندن کاربری 😶‍🌫️
اینو اطلاعی ندارم عذر میخوام بابت استفاده از ضمیر ت باید میگفتم شما فک کردم با یه کوچکتر از خودم حرف ...

خواهش میکنم عزیزم💋ممنون از راهنمایی🌹🌹🌹

نامه ی به خدا💌خدایاچرا💔  
2706