2733
2734

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2742
من تو قرص مکملی که میخورم جنسینگ هست برای اشتها و افزایش انرژی میدونم که خوبه

عزیز الان تویی که قرصشو میخوری از کجا میخری یا ضرر نداره به منم بگو🥹 بعدش افزایش وزن هم گرفتی 

عزیز الان تویی که قرصشو میخوری از کجا میخری یا ضرر نداره به منم بگو🥹 بعدش افزایش وزن هم گرفتی 

عزیزم من قرص مولتی ویتامین میخورم که  یه مقداری هم جنسینگ داره و کامل جنسینگ نیست 

ولی یکی از دوستام قبلا برای افزایش اشتها و وزنش یه قرص جنسینگ واسش از چین اوردن و یه دوره مصرف کرد به شددددت حالش بد شد طپش قلب بالا و بدنش قرمززز شد و پر از جوش و ملتهب شد خیلی احتیاط کن توی مصرفش بنظرم حتی سمتش نرو چون ممکنه بهت نسازه و همچین عوارضی داشته باشه

من خودمم لاغرم و تا حالا دارو زیاد مصرف کردم برای چاق شدن همشون موقتی هستن و دوباره بر میگردی به حالت قبل 

خودم الان قرص مخمر ابجو برند هلث آید میخورم خوبه صورت و بدنم پر شده 

عرق یونجه هم میتونی بخوری اینا سالم تر هستن

کی فکرشو میکرد‌ یه روزی حرفامونو به آدمایی بگیم که تاحالا ندیدیمشون...!🥲🥲🥲
2740
عزیزم من قرص مولتی ویتامین میخورم که  یه مقداری هم جنسینگ داره و کامل جنسینگ نیست  ولی یک ...

خیلیییی ممنونم عخشمممممم♥️🥹 آره گفتی ضرر داره پس ولش

ولی قرص مخمر ضرر نداره؟

خیلیییی ممنونم عخشمممممم♥️🥹 آره گفتی ضرر داره پس ولش ولی قرص مخمر ضرر نداره؟

اره بنظر منم مصرف نکن چون طبع خیلی گرمی داره و الانم رو به گرما هستیم خوب نیست

قرص مخمر برو تو نت درموردش بخون فقط ویتامینهای گروهB  رو داره و یه جور مکمل به حساب میاد اشتهاتو زیاد میکنه هم برای تقویت سیستم ایمنی بدن مفیده و روی سلامت پوست و رشد مو و ناخن هم تاثیر خوبی داره من ضرری ازش ندیدم تا حالا 

روزی تا ۶ عدد هم میتونی مصرف کنی ولی ترجیحا برای شروع یک عدد قبل از هر وعده بخور و فقط دو دوره مصرف کن و بینش فاصله بنداز 

دیگه خودت به مرور متوجه تغییرات میشی

اهان اگه بگم بدون نسخه هم میدن  قیمتشو هم بگی ممنونم

اره عزیزم 

قیمتشو یادم نیست دقیق ولی زیر ۱۵۰ تومنه

2706