2737
2739

سلام. من امروز رفتم مرکز ناباروری. امروز ازم یک آزمایش خون گرفتن. بعد گفتن ۳ پری بیا آزمایش بده. آز اسپرم هم نوشتن. خواستم بدونم اینا رو ببرم. بعدش چقدر طول میکشه آی وی اف. اونجا پرسیدم جواب درستی ندادن. من تا دو ماه دیگه آی وی اف میشم؟؟یا طولانی تره. چه مراحلی داره؟ممنون

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

بله میتونید دوقلو حتی با تعیین جنسیت انتخاب کنید .....

روز۳پری ک برید اگه کیست نباشه و ازمایش اسپرم هم نرمال باشه ۱۲روز دارو میخورید و میزنید و بعدهم میرید برای عمل ....ی هفته بعد جنین تشکیل میشه و بعد ک پریودشدید دوماه بعد دوباره روز دوم پریود میرید برای دارو و ۱۴هم انتقال

2740
واقعا. همین امروز من از ۹ رفتم ساعت ۲ برگشتم. چقدر دیگه کار داره؟

بااین ی بار خسته شدی؟؟؟؟

عزیزم یک روز درمیان باید بری سونو ....حالا حالا باید بری .خودتو بسپار به خدا و خسته نشو و ثانیه شماری هم نکن ...صبورباش تا روزها اروم بگذرن و کارهات پیش بره....

بله میتونید دوقلو حتی با تعیین جنسیت انتخاب کنید ..... روز۳پری ک برید اگه کیست نباشه و ازمایش اسپرم ...

عه یعنی ۴ ماه دیگه انتقال دارم تقریبا. چه طولانی. من بیشتر نگران بیمه هستم. شرکتی که همسرم هست فقط تا دو ماه دیگه بیمه داره.‌بعدش دیگه بیمه ندارم.‌پس هزینه آی وی اف آزاد میشه برام

بااین ی بار خسته شدی؟؟؟؟ عزیزم یک روز درمیان باید بری سونو ....حالا حالا باید بری .خودتو بسپار به خ ...

بیشتر نگرانند بیمه هستم همین آزمایش امروز با بیمه ۱ تومن در اومد. آزاد بشه خوب همه هزینه هام میره بالا  

عه یعنی ۴ ماه دیگه انتقال دارم تقریبا. چه طولانی. من بیشتر نگران بیمه هستم. شرکتی که همسرم هست فقط ت ...

انشاالله که همه چی اوکی هست و میتونی بابیمه کارهاتون را پیش ببرید .....مهم داروها و عمل تخمک کشی هست ....برای انتقال زیاد هزینه نمیگیرن ....بعدهم بیمتون قطع شد برو خودتو بیمه سلامت یا بیمه بسیجی کن .خیلی بهتر از ازاده ...

بیشتر نگرانند بیمه هستم همین آزمایش امروز با بیمه ۱ تومن در اومد. آزاد بشه خوب همه هزینه هام میره با ...

انشاالله خدا به دلت نگاه کنه و زود دامنت را سبز کنه ....من که دیگه تواین مسیر پیر شدم ...همه هم میشناسن منو ازبس رفتم و اومدم ....انشاالله شما مثل من نباشی و زود باردارشی

2706