2733
2739
عنوان

خانمهایی که رفتید آی وی اف چند لحظه تشریف میارید

| مشاهده متن کامل بحث + 143 بازدید | 26 پست
انشاالله که همه چی اوکی هست و میتونی بابیمه کارهاتون را پیش ببرید .....مهم داروها و عمل تخمک کشی هست ...

ممنون گلم یکم توضیح میدید. عمل چجوریه. همراه باید همسرم باشه. چقدر طول میکشه. بی هوش میکنن؟از همسرم هم اسپرم میگیرن موقع عمل؟

ممنون گلم یکم توضیح میدید. عمل چجوریه. همراه باید همسرم باشه. چقدر طول میکشه. بی هوش میکنن؟از همسرم ...

بزن گوگل همه مراحلش هست .بله بیهوش میکنن و ازهمسرتون هم اسپرم میگیرن که تبدیل کنن به جنین ...

سالها دویدم ولی به مقصد نرسیدم ..... برای همه منتظرها و من دعاکنید ....
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

انشاالله خدا به دلت نگاه کنه و زود دامنت را سبز کنه ....من که دیگه تواین مسیر پیر شدم ...همه هم میشن ...

الهی که بزودی دامنتون سبز بشه  و خدا بهتون بچه های خوب و سالم بده

2731
یعنی اونم بی هوش میکنن؟

ن بابا😂 اون که فقط باید زحمت بکشه ی روز بیاد ی کم مایع تحویل بده و یه پرونده هم امضا کنه ....بقیش باشماس ...

من کسی و ندارم که همراه باشه . واسه عمل فقط خودم و همسرم میریم. همراه دیگه هم لازمه

نه.کافیه .بعد عمل تا دوساعت بعد خودتون ب کارهاتون میرسید .

2740
نه.کافیه .بعد عمل تا دوساعت بعد خودتون ب کارهاتون میرسید .

راستی بهم‌دکتر گفت برای خودت و همسرت دارو نوشتم‌برو بخر از داروخانه همون مرکز. منم یادم رفت. پیش خودم گفتم منکه هنوز آزمایش هام جوابش نیومده. قرص چی نوشته پس

راستی بهم‌دکتر گفت برای خودت و همسرت دارو نوشتم‌برو بخر از داروخانه همون مرکز. منم یادم رفت. پیش خود ...

قرص جلوگیری و مولتی ویتامین و فولیک اسید ....برو داروخونه بگیر .ازالان دارو بخوری تخمکهات قوی میشه...