2737
2739

نیشم بزنه 😂💔

برای خودت زندگی کن برای خودت بمیر دیگران دیگرانند هر چقدر نزدیک عزیز هم باشند روزی نشانت میدهند که دیگرانند 🌚💛

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

پشه 

آره پشه خو همین نگاش کن هی میگه ویز ویز فکر کنم بهم چشم داره نظرت تو چیه گلم🪰😂

برای خودت زندگی کن برای خودت بمیر دیگران دیگرانند هر چقدر نزدیک عزیز هم باشند روزی نشانت میدهند که دیگرانند 🌚💛
2728
منم همین حس و به بشه ها دارم 😂

خوبه پس تنها نیستم 😂خوبی عزیزم ؟

راجب این تاپیکت نظری ندارم ولی راجب تاپیک عروس داماد بهم چی میگن.میگفتم بمون اونم میگفت باید برم سمت مردها.به فیلمبردار مردونه هم گفت تو جیگر بابایییی😑  تو فیلم هس😅

آی نگام کرد.روم حساسه.مخاطبش منم.گفته بعدا میگیرمت الان موقعیت جور نیس.گفته خانوادم فعلا ندونن بهتره.بلاک کرد باز انبلاک کرد.ایناهیچکدوم نمیگیرنت جون مادرت فقط مشقاتو بنویس وبخواب...داف زیر سن قانونی😚🥰
2738
راجب این تاپیکت نظری ندارم ولی راجب تاپیک عروس داماد بهم چی میگن.میگفتم بمون اونم میگفت باید برم سمت ...

عزیزم 😂