2733
2739
عنوان

فحش مادر دادن در دوران عقد

| مشاهده متن کامل بحث + 3150 بازدید | 175 پست
میترسم به خانوادم بگه دوست بودیم خیلی بد میشه برام

خانوادت یه مدت کوتاهی باهات بد برخورد میکنن و تموم میشه ولی عذاب با این آقا هیچ وقت تمومی نداره

"کسی که بیش از حد فکر می کند، کسی است که بیش از حد هم عاشق می شود" و من این را احساس کردم 😍 وقتی جواب ریپلای رو نمیدم دلیلش اینه : 1) بی احترامی در کلام (افرادی که سلامت روان ندارند به دنبال بی احترامی به دیگرانند)، 2) خشم در کلام (امام علی (ع) : اوج سبک مغزی، خشونت است)، 3) مشهود بودن حسادت در گفتار (امام علی (ع) : آفرین بر حسادت، چه عدالت پیشه است، پیش از همه صاحب خود را می کشد)، 4) عدم درک درست از پاسخ من به استاتر (امام علی (ع) : از سخن گفتن با کسی که گفتارت را نمیفهمد بپرهیز که تو را به ستوه می آورد)، 5) برداشت من اینه که فرد به دنبال بحث و جنجاله (مارک تواین : هرگز با احمق ها بحث نکنید، آنها اول سطح شما را تا سطح خودشان پایین می کشند، بعد با تجربه یک عمر زندگی در آن سطح، شما را شکست می دهند) و جمله آخر خطاب به کاربرانی که درباره کاربران دیگه تاپیک غیبت میزنن و کسانی که تو این تاپیک ها استارتر رو همراهی میکنن (امام علی (ع) : غیبت کردن آخرین تلاش افراد زبون و ناتوان است)

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

همکارمن عقدبود شوهرش بهش گفته بود چرا ما میایم خونتون شما خوب پذیرایی نمیکنین‌ برنج درجه یک درست نمیکنین چرا قیافه خالت اینجوریه عمت اونجوریه اونم گفت بهش گفتم برو گمشو هنوز نیومده داری تحقیرم میکنی ازش جداشد

برای سلامتی امام زمان یه صوات بفرست🙏
بگو فحش داده تو عقلت نمیرسه انگار حداقل شاید پدر مادرت عقلشون برسه نذارن با این آدم بری زیر یک سقف و ...

میترسم دعوا کنن بزنن همدیگه رو بکشن‌ بعد بگن تقصیره تو بود چرا گفتی 

۸/۱۲/۱۴۰۲❤️🤪💍
2731
اره ولی دوسش داشتم اونم منو دوس داره میگه دسته خودم نیست فحش دادن

ببخشیدا ولی غلط اضافی میکنه میگه دست خودم نیست،کسی که هیچ احترامی واسه طرف مقابلش نداره وترسی برای ازدست دادنش نداره فحش میده بلکه بافحش کاری میکنه طرف زده بشه ازش دیدم که میگم

اره وابستشم خیلی  بهشون بگم دعوا میشه

تاپیکات میگه نامزدت اندازه خودت وابسته و عاشق نیست 

من اینجا حقیقت رو میگم نه چیزی که دوست داری بشنوی                       بوته های خار را در زمین من نکار شاید فردا پا برهنه به دیدارم بیایی
چه ربطی به لر داره؟ من لرم تا حالا شوهرم زبون باز نکرد حتی پشت داداشام یا پدرم اسمشون بگه 

ن عزیزم‌ من خودمم لرم ..لرها میگن حونه گومون ازاین جهت پرسیدم لری

برای سلامتی امام زمان یه صوات بفرست🙏
2740
چرا با کسی که بد دهن هست و در دوران دوستی متوجه بد دهنی اش میشوید ازدواج میکنید؟؟ واقعا چرا؟؟؟

وابستگی فرار کردن از خونه به خاطره سختگیریه داداشا و بابام که یکی بدتر از اونا نصیبم شد

۸/۱۲/۱۴۰۲❤️🤪💍
میترسم دعوا کنن بزنن همدیگه رو بکشن‌ بعد بگن تقصیره تو بود چرا گفتی 

هرجوری هست باهاش زیر یک سقف نرو این اصلا نمیتونه آدم‌خوبی برای زندگی باشه خصوصن که دست بزن داره و روش هم باز شده فحش میده

پس فردا خرش از پل بگذره تو خونه ی پدرت فحاشی کنه بدتر میشه

احساساتی رفتار نکن عاقلانه رفتار کن

میدونم دوستش داری و سخته ولی خودتو هم دوست داشته باش به فرزندان آینده ات هم رحم کن...

اره ولی دوسش داشتم اونم منو دوس داره میگه دسته خودم نیست فحش دادن

دوست داشت کمتر از گل بهت نمیگفت به خانوادت احترام میزاشت برو خودتو گول نزن

Türk🐺❤ اقایون محترم دلیل بودنتون تو سایت زنانه درحالی که ددی سایت هست کاملا مشخصه که برای چیه اون به کنار ازتون خواهش میکنم وقتی بیرون هستین مثل دختر ندیده نگا نکنین شما خودتون خواهر مادر دارین وقتی به دختر و یه زن البته هولارو فاکتور بگیریم نگا میکنین و تیکه میندازین تو چشم اون خانم یه موجود هول و کنه هستین خواهشا کمتر خودتونو خار کنین و دست از سر خانما بردارین
دوست داداشامه‌ از ی شهری دیگست خانوادم نمیدونن ما باهم دوست بودیم میترسم به خانوادم بگه باهم بودیم م ...

به خانوادت بگی ویه هفته سرزنش بشی وکتک بخوری بهتره تااینکه ازدواج کنی واین همه توهین وکتک و بدبختی

هیچ کس به اندازه خانواده ارزش نداره

🖤 پدر 🖤قصه ای که زودتمام شد
2706
2741
2687
داغ ترین های تاپیک های امروز