2737
2739

شرایطش و اعصابش رو دارین؟

من یه دختر دارم فقط و

عاشق بچه زیادم دختر و پسر،بیشتر دختر 

مثلا چهارتا دختر دوتا پسر

حیاط بزرگ و  سرسبز 

خونه بزرگ و امکانات و رفاه فراوان

شوهر پایه و مهربان 

و پرستار😍

و جامعه ایده آل

حیف هیچ کدومو ندارم

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

منم که نازاشدم😁😂🤣🤣

وگرنه۲۰تاآوورده بودم تاحالا

جواب هرکس رودادم خودش ریپ بزنه حتی تواستاتر،اگرریپ نزدم بدون اگرتعلیق نشدم لیاقت جواب نداشتی ندادم،فحش نمیتونم بدم چون تعلیق میشم امابدون نثارخودت ووالدینت کردم ودلم خنک شده،ولعنت خدابه مردی که به زنی دراین سایت درخواست میفرسته ولعنت به والدینش بااین نجس زاییدنشون وبزرگ کردنشون....
2740

خودمون ک خیلی پر جمعیتیم

اگر یه شب یکی از بچه ها خواب باشه من سریع بیدارش میکنم یکم سر و صدا کنه اصلا نمیتونم سکوت رو تحمل کنم

خونمون ویلایی و هیچ وقت نمی تونیم بریم آپارتمان چون ۲ روزه بیرون مون می‌کنند از سر و صدا 

مامان و بابام خیلی با حوصلن

شربت آلبالویی آبلیمویی هم اگه خواستی تابیارم خدمتتون😂😂😂ضرب المثل (شتر درخواب بیند پنبه دانه.)جنبه فان.  عزیزم انشاالله ب تک تک آرزواهت برسی☺️🤲

خداوندا تویی حامی وحاضر

وای دقیقا منم همینطورم عاشق خانواده‌ی پر جمعیتم،عاشق اینم یه عالمه بچه داشته باشم و البته همشون با هم خوب باشند و صفا و صمیمیت بینشون باشه و همیشه بیاند خونمون و دور هم باشیم و خوش بگذرونیم❤️😍🥹

من خودم تو یه یه خانواده‌ی کم جمعیتیم.خانواده خودم که اصلا چهار نفریم.مامان بابام و خواهرم و خودم.خانواده مامانمم ۹ نفریم اصلا😐☹️بازم به خانواده‌ی بابام یکم زیادیم.ولی من عاشق خانواده‌ی خیلی شلوغم.هر چند که شلوغ مشکلات خودشو داره چون بلاخره هر کدومشون یه سری اخلاقا و رفتارا داره و یه سازی میزنه😅و البته تو این شرایط اقتصادی و گرونی خیلی سخته🤦‍♀️

یک عدد دانشجوی ارشد روانشناسی هستم و خیلی خوشحال میشم وقتی میتونم تو یه سری مسائل و مشکلات کمکتون کنم و بهتون مشاوره بدم🥰ولی متاسفانه واسه زندگی خودم نمیتونم روانشناس خوبی باشم و به کمک و راهنمایی‌های بقیه نیاز دارم😔چندوقتیه خیلی حالم بده اصلا نمیدونم یهو چیشد که اینجوری شد فقط میدونم دیگه نمیتونم از ته دلم شاد باشم و بخندم…تو بدترین دوران زندگیم گیر افتادم و تو اوج جوونیم دارم پیر میشم…لطفا واسه رو به راه شدن زندگیم برام صلوات بفرستید و دعام کنید دوستان😭🙏

منم همینطور ، دوست داشتم حداقل 4 تا بچه داشتم  یا بیشتر ، همه شرایطش رو هم دارم به جز شوهر پایه و مهربون 😂😂😂😂😂

شوهرم اصلا اعصاب بچه نداره ، برای همین منم مجبورم پا بذارم روی دلم ، البته الان دو تا بچه دارم ولی اگه این اخلاقای شوهرم رو میشناختم یدونه هم نمیاوردم 😐😐😐😐

وقتی یه بچه داره راه رفتن رو یاد میگیره و دائم زمین می خوره ، هیچ وقت با خودش نمیگه که شاید من برای اینکار ساخته نشدم
2706