2733
2734

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

خیلی هارو دیدم 

از همشون بدتر عمومه که از بچگی همیشه تشنج میکنه و هیچ نشکل جسمی ای نداره برای همین قابل درمان نیست

وقتی تشنج میکنه سر و فکش رو میگیریم به جایی نخوره یا زبونشو گاز نگیره 

بعد دارویی که دکتر تجویز کرده رو بهش تزریق میکنیم

2728
خودم  20 ساله کارم دارو میخورم  هر وقت اوضاع عادی باشه مشکلی نیست

من شوهرم دو شب پیش یهو تشنج کرد بی دلیل 

بعد دکتر گفت افت فشار بوده 

دو شبه از شدت اون استرسی ک بهم وارد شد تپش قلب شدید دارم شوکه شدم ؛ ب نظرت میتونه رانندگی کنه ؟ 

من شوهرم دو شب پیش یهو تشنج کرد بی دلیل  بعد دکتر گفت افت فشار بوده  دو شبه از شدت اون ا ...

این مدلی طبیعیه پیش میاد

ولی بهتره یه مدت رانندگی نکنه

اما اتفاقی نمیوفته فقط برای احتیاط بیشتر میگم

من شوهرم دو شب پیش یهو تشنج کرد بی دلیل  بعد دکتر گفت افت فشار بوده  دو شبه از شدت اون ا ...

اگه شددی نبوده آره 

باید برم سی و ام ار آی و نوار مغز بگیره

بهش میگن لازمه دارو مصرف کنه یا نه 

2738
عموتون پشت فرمون و مسافرت و اینا میره ؟ 

نه اصلا

حتی موقع راه رفتن هم باید یکی کمکش کنه

وقتایی که تشنج میکنه تا چند روز اصلا جون راه رفتن و انجام کار ها رو نداره

و اینکه چون خیلی زیاد پیش میاد تشنج کنه اصلا نباید رانندگی کنه

این مدلی طبیعیه پیش میاد ولی بهتره یه مدت رانندگی نکنه اما اتفاقی نمیوفته فقط برای احتیاط بیشتر می ...

میشه یکم ارومم کنی ؟ من دارم دق میکنم از اون شوکی ک بهم وارد شد ؛ همش حس میکنم بازم اتفاق میفته ؛ الان رفته سر کار دارم میمیرم از دلشوره 

میشه یکم ارومم کنی ؟ من دارم دق میکنم از اون شوکی ک بهم وارد شد ؛ همش حس میکنم بازم اتفاق میفته ؛ ال ...

ببین یه بار یکی از اقوام شوهرخالم یهو وسط خونه تشنج کرد من بچه بودم.

سریع بردنش بیمارستان و اینا دکترا گفتن بیرون سرد بوده یهو اومده خونه گرم بوده اینجوری شده

دیگه هم هیچوقت اینطوری نشد

گاهی همچین چیزی پیش میاد به خاطر بدنه

شما قعلا یه مقدار مراقبت کنین انشاالله اتفاقی نمیوفته

ببین یه بار یکی از اقوام شوهرخالم یهو وسط خونه تشنج کرد من بچه بودم. سریع بردنش بیمارستان و اینا دک ...

اون شوک و نمیتونم هضم کنم ؛ حال من خیلی بده ؛ من ب شدت وسواس فکری دارم ؛ تحت درمانم هستم ولی خب الان همش تو ذهنمه ک دوباره تشنج کنه یا خودم تنهام تشنج کنم چیکار کنم ؛ خیلی ترسیدم خیلی ؛ انقد جیغ زدم ک دو روزه سر دردم خوب نمیشه 

اون شوک و نمیتونم هضم کنم ؛ حال من خیلی بده ؛ من ب شدت وسواس فکری دارم ؛ تحت درمانم هستم ولی خب الان ...

متوجهم

باید خونسردیتون رو حفظ کنین انشاالله دیگه اتفاقی نمیوفته

ببین همین جیغ زدن و استرس داشتن شما بدتر میکنه حال همسرتونو

سعی کنین تنها نباشین یه مدت ینی برین خونه کسی بمونین یا یکی از اقوام یه مدت بمونن خونه شما

حداقل اینطوری نگرانیه کمتر میشه

2706