2733
2739
نگران نباش داری خودتو داغون میکنی اتفاقی نمیوفته اصلا خدایی نکرده دوباره تشنج کنه مگه چی میشه عین ...

اگه پشت فرمون باشه چی ؟ 😭 اگه ی دقیقه دیر تر تشنج میکرد پشت فرمون بود و الان معلوم نبود چی شده بودیم 

قبل تشنج علائمی دارین ک متوجه بشین ؟ چون همسرم چند دقیقه قبلش میگفت مغزم جرقه میزنه و گوشی از دستش ا ...

من متوجه میشم همسرم یا اطرافیان رو صدا میزنم و میرم یه جای سیف دراز میکشم

اگه قبلش علائم باشه که خیلی عالیه 

میتونی سریع دراز بکشه به پهلو و بقیه رو صدا بزنه 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
2740
فقط دارو نده بهش عزیزم اصلااا چرا پدر من بیماری صرع داره!خیلی هم عصبی شده تشنج به مرور زمان عصبی می ...

چرا دارو نده 

دارو اگه نخوره کنترل نمیشه و هی تنشج ها بدتر میشه 

استارتر تو کاری رو بکن که پزشک میگه 

با یه بار تشنج دارو نمیدن 

اگه پشت فرمون باشه چی ؟ 😭 اگه ی دقیقه دیر تر تشنج میکرد پشت فرمون بود و الان معلوم نبود چی شده بودی ...

اونا دست خداس

هر روز صدقه بزار و آیه الکرسی بخون 

من چندین بار تشنج کردم 

همش هم یا کنار همسرم بودم یا پسرم 

در حالیکه 10 درصد عمرم تو جاده بودم 50 درصد محل کارم 

چرا دارو نده  دارو اگه نخوره کنترل نمیشه و هی تنشج ها بدتر میشه  استارتر تو کاری رو ب ...

دعا کن دیگه پیش نیاد 😭 من ب شدت وسواس فکری دارم ؛ از ذهنم نمیره اصلا ؛ همش مرور میشه تو ذهنم 😔 صدا تو مغز یعنی چی ؟ شوهرم قبلش انگار برق گرفتش پرت شد عقب خورد ب دیوار گوشی از دستش افتاد ؛ فک کردم داره مسخره بازی درمیاره ؛ حتی وقتی افتاد هم فک کردم مسخره بازیه ؛ گفتم پاشو بچه میترسه ؛ رفتم بالا سرش دیدم داره خون میاد از صورتش فقط جیغ زدم اومدن کمک 

دعا کن دیگه پیش نیاد 😭 من ب شدت وسواس فکری دارم ؛ از ذهنم نمیره اصلا ؛ همش مرور میشه تو ذهنم 😔 صدا ...

بهتره کمی دل دار بشی 

خواهر من برا ختنه پسرش رفت درمانگاه همراه دکتر نبود خودش به دکتر کمک کرد شوهرش دم در غش کرده بود 

اولین بارت بوده ترسیدی

انشالله که آخرین بار هم باشه (اولین تشنج بدنترین تشنجه کلا ) کم کم تشنج ها عادی میشه 

او نصدا هم انگار یکی داره تو مغز صحبت میکنه همین 

من که برام عادی شده 

2706