2737
2734
عنوان

میونه ی جاریمو و برادر شوهرمو خراب کردم🗿💔

| مشاهده متن کامل بحث + 9172 بازدید | 135 پست
خلاصه جاریم خیلی عصبی شد شوهرشو کشید راهرو  صداشون میومد که جاریم میگفت اول ببینه اون حاضر میش ...

عقدیییی!!!!

همون اول کارخودتو نشون دادی!

عقدی و همچین دعوایی تو خونشون به پا کردی 

عجب بابا

یه ذره سیاست داشته باش

دیگه از چشمشون افتادی رفت

میگفتی نظری ندارم و تموم

"اشتباه کردن" اشتباه نیست، در اشتباه ماندن اشتباه است..🧡

من بودم میگفتم اگه پسر خوب سراغ داشتم عروس شما نمی شدم😂😂😂😂

اگه فکر میکنی از من بیشتر میفهمی حق با شماست لطفا با بحث نه اعصاب خودت رو بهم بریز نه من رو چون نه من متقاعد میشم نه شما با تشکر از کاربران فهبم

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

خب چ ربط داش😐

خیلی ربط داره از الان که عقده برادر شوهر مجرد چرا اخم کنه باهاش و اینجوری حرف بزنه کم بره خونشون که اینجور بهش بی احترامی نشه

با مهربانی زندگی کنیم و لبخند بزنیم همه خوبند.
2728
خلاصه جاریم خیلی عصبی شد شوهرشو کشید راهرو  صداشون میومد که جاریم میگفت اول ببینه اون حاضر میش ...

خیلی خانواده ی عجیبین، اول تعریف و تمجید کردن، بعدش که تو پسر خودشونو پیشنهاد دادی، اینطوری قاطی کردن....

اصلا کلا بحث مهمیم نبوده...

شما الان عقدهستی باید خیلی تورفتارت دقت کنی که ازالان حرف پشت سرت نباشه سعی کن باخانواده شوهرحتی شده به ظاهرخوب باشی 

آدمک اخردنیاست بخند،،،آدمک مرگ همینجاست بخند،،،آن خدایی که بزرگش خواندی،،،به خدامثل تو تنهاست بخند.....
2740

ولا اگه نمیگفتی عقدی میگفتم همه چیز بریزی بهم شوهرت غلط کرده اخم کرده البته ببخشید ولی تا اونا نباشن دختر ترشیده قالب کنن مگه خودشون پسر نداشتن پسر قحطیه مگه که دوتا پسر مجرد تو فامیل شون نیست ولی کاش از الان چیزی نمیگفتی کینه به دل میگیرن فقط میگفتی نه سراغ ندارم همه چی تموم میشد

شما با این کارت هم دختر مردم تو جمع خراب کردید همگی که همو شما بگی برو پسر خودتو بگیر براش

هم اون بگه من صد سال مثل اینو نمیگیرم

هم باعث شدی دلگیری اول راهی نسبت به خودت تو دلشون پیش بیاد 

در حالیکه میتونستی با گفتن نظری ندارم گیا دختر به این خوبی خودش قطعا خواستگار های خوب داره

بحث رو میبستی

سیاست نداری

متاسفانه 

دودش هم تو چشم خودت رفت

این وسط

#اهدای عضو_اهدای زندگی من حامی اهدای عضوم    

جلوی زبونت بگیر تا اول کاری اینجوری گیرنکنی هرچی گفتن با ی لبخند بگو نظری ندارم وسلام 

آدمک اخردنیاست بخند،،،آدمک مرگ همینجاست بخند،،،آن خدایی که بزرگش خواندی،،،به خدامثل تو تنهاست بخند.....
بنظرمن شما اشتباه کردی میتونستی با ی لبخند یا سکوت فیصله بدی ولی نه تنها غیبت کردی بلکه کاری کردی جا ...

اسی که اصلا پشت سرش حرف نزده😅 گفته حالا که دختر خوبیه، واسه سجاد می‌تونه گزینه ی خوبی باشه... 

دهنت سرویس تمام 😂😂😂😂

🌱از مرگ نترسید! از این بترسید که تا وقتی زنده هستید چیزی در درونتان بمیرد به نام :“انسانیت”🍃!!!!                        ❌️❌️لطفا درخواست دوستی ندین رد میکنم❌️❌️                        ((((( متاهل و متعهد به یک قلب تا پای جان💍👩‍❤️‍👨❤️)))))                       ߊ߬‌ܝ‌ߊ‌ܩܝۛࡑ ܟ߭ߊ‌ࡋࡎࡍ ܦ࣪ܦ࣫ࡈߊߺ ࡅ࡛ܫ߭ࡋࡅߺ߳ࡉ🙊♥️

اسی تو اصلا مقصر نیستی. خانواده شوهرت انگار میخواستن یه قشقزقی به پا کنن به نام تو تموم بشه. حالا هم گذشته. اگر منظورش به داداش تو بود که خوب جوابشونو دادی. از این به بعد هم زیاد رفت امد نکن چون نامزدی هر چی کمتر بری بهتره. 

ولی چون باهات اینجوری رفتار کردن یه مدت ترو تا بفهمن احترام داری. نامزدت گفت بیا بگو نمیام فعلا چون بدون هیچ دلیلی با من بد رفتاری کردید. گفت تقصیر توعه بگو نه اونا مقصر هستن. چون منظورشون داداش من بود منم دیدم خیلی تعریفشو میکنن گفتم برای سجاد خوبه بگیرن. منظوری نداشتم. 

ولی در این حد حواب بده. زیاد کش نده که دعواتون بشه و میونتون به هم بخوره. 

غربت کسی نباش که تو را وطن دیده است ....
2706