2737
2734
عنوان

میونه ی جاریمو و برادر شوهرمو خراب کردم🗿💔

| مشاهده متن کامل بحث + 9178 بازدید | 135 پست
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

وا چه از کاه کوه میسازن خونواده نامزدت!! واقعا این قضیه انقدر الم شنگه نداشت که خونوادگی راه انداختن نهایت جاریت میتونس از برادر شوهرت ناراحت بشه که همچین حرف زشتی زد نه که کاسه کوزه ها سر تو بشکنه و اینجوری همه به جون هم بیفتن حالا که این مدلی ان تو رفتارت باهاشون خیلی محتاط باش و البته اگه حرفی بهت زدن که فکر میکنی اگه اون حرف رو تو بهشون میزدی المشنگه راه مینداختن باهاشون مثل خودشون رفتار کن تا اونا هم تو رفتار با تو محتاط باشن

خودت میگی بدرد خانواده ما نمیخورده بعد رفتی گفتی برای سجاد  واقعا مقصری

نه مقصر نیس😅

چون اونا می‌خواستن برادر اسی اون دخترو بگیره، اسیم گفته اگه خیلی خوبیه، واسه پسر خودتون بگیرین...

2731
خلاصه جاریم خیلی عصبی شد شوهرشو کشید راهرو  صداشون میومد که جاریم میگفت اول ببینه اون حاضر میش ...

😂عجب فتنه ای هستی 

یه شهرو بهم ریختی 

حالا سجاد چجور زنی میخاد شاید من تو دستوبالم‌داشته باشم😌

تازه از تعلیقی برگشتم😍.                                      اگه مخالف نظرمی،ریپ نزن مجبورت نکردم‌ک باهام بحث کنی😬        مغز من توالت نیس که بیایی توش ب...ر.ینی 🤧😂  منم جلو زبونمو نمیتونم نگهدارم هرچی لایقته بارت میکنم             ....     البته بعضی کاربرا اینقد شعوردارن که روشخصیتشون میشه کراش زد ولی ادم زبون نفهم هم زیاد هست 😶‍🌫️واینکه اگه ریپ زدی وجوابتو ندادم،بدون حتما ازت خوشم نیومددوست ندارم باهات صحبت کنم🤫🤙
نه مقصر نیس😅 چون اونا می‌خواستن برادر اسی اون دخترو بگیره، اسیم گفته اگه خیلی خوبیه، واسه پسر خودت ...

هر کسی نظری دارد به ابلفضل تو این سایت🙄

#اهدای عضو_اهدای زندگی من حامی اهدای عضوم    
2738
والا من دنبال فتنه نبودم  گفتن گزینه ی خوبی من گفتم حالا که گزینه ی خوبیه بگیرنش به برادر شوهر ...

به نظرم خوب و منطقی گفتی چطور وقتی واسه داداش تو در نظر داشتن خوب بود یهو شد فلان فلان شده ؟ 

بنظرمن شما اشتباه کردی میتونستی با ی لبخند یا سکوت فیصله بدی ولی نه تنها غیبت کردی بلکه کاری کردی جاریتم ناراحت بشه .شماهم باشی یکی ازدوست صمیمیت بدبگه معلومه ناراحت میشی .

آدمک اخردنیاست بخند،،،آدمک مرگ همینجاست بخند،،،آن خدایی که بزرگش خواندی،،،به خدامثل تو تنهاست بخند.....

وا اصلا حرف بدی نزدی که اینا قشقرق به پا کردن سر صحبت باز شده هر کی یه چیز گفته چه خود درگیر هستن آنقدر بدم میاد این خانواده هایی که دور هم جمع نیشن از... نشاسته میگیرن همو ناراحت کنن 

ول‌کن بابا 

خدایا هزاااااران بار شکرت خودت محافظمون باش اللهم صل علی محمد و آل محمد
2706