2737
2734
عنوان

یا مهدی ادرکنا🫀

224 بازدید | 48 پست

السَّلامُ علیڪَ یا بقیَّةَ اللهِ یا اباصالحَ المَهدي یا خلیفةَالرَّحمن و یا شریڪَ القران  ایُّها الاِمامَ الاِنسُ و الجّانّ سیِّدے و مَولاے الاَمان الاَمان💌💐

سلام دوستان عزیزم 🤍

روزتون بخیر الهی که حال دلتون خوب باشه و طاعات و عباداتتون قبول درگاه خداوند

به امید خدا شروع میکنیم  توسل به امام زمان رو  

ختم هامون رو هدیه میکنیم به امام زمان و مادر بزرگوارشون حضرت زهرا سلام الله علیها💌🫀

دوستانی که در تاپیک تگ نشدن 

اگر خواستین بگین تو تاپیکای ختم ذکر و صلوات و قران هدیه به امام زمان صداتون کنم.

یک حمد برای شفای مادرم میخونی  

از ختمای این هفتمون 👇چندتا برمیدارید؟

🌹ذکر یا غیاث المستغیثین

🍀ذکر صلوات

🌹دعای جلیل الجبار(دعا رو پست بعدی میزارم)

🍀سوره ناس

در ختم سوره توبه شرکت میکنم 👇

👈لطفا به ترتیب شماره انتخاب و اعلام کنید.ممنون

🌹بسم الله الرّحمن الرّحیم🌹

1- از آیه  1  تا آیه 13

2-از آیه 14 تا آیه 26

3-از آیه 27 تا آیه 36

4-از آیه 37  تا آیه 47

5-از آیه 48 تا آیه 61

6-از آیه 62تا آیه 72

7-از آیه 73 تا 86

8-از آیه 87 تا 99

9-از آیه 100 تا 111

10-از آیه 112 تا 129

به نیابت از شهدا و اموات هدیه به صاحب الزمان و خانم فاطمه زهرا🤲💚💚

میشه خواهشا برام دعا کنید حالم خوب نیست🙏🏻🙏🏻😢

میشه محبت کنی از تـه دلت برام دعـا کنی زندگیم رو به راه بشه خیلی دلم به حال خـودم می سـوزه🙏🏻 الـهی خـدا برات بخواد وقتـی که خیلی ذوقشـو داری💙

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

متن دعای جلیل الجبار به شرح زیر است:

{بِسمِ اللهِ الرَّحمنِ الرَّحیم}

لا اِلهَ اِلاَّ اللهُ الجَلیلُ الجَبار، لااِلهَ اِلاَّاللهُ الواحِدُ القَهّارُ ، لا اِلهَ الاَّاللهُ العَزیزُ الغَفّار
لااِلهَ اِلاَّ اللهُ الکَریمُ السَتّار،لا اِلهَ اِلاَّ اللهُ الکَبیرُ المُتَعال؛لا اِلهَ الاَّ اللهُ وَحدَهُ لاشَریکَ لَه
اِلهاً واحِداً رَبّاً و شاهِداً اَحَداً صَمَداً وَ نَحنُ لَهُ مُسلِمونَ وَ لااِلهَ اِلاَّ اللهً وَحدَهُ لاشَریکَ
لَهُ اِلهَاً واحِداً رَبّاً وَ شاهِداً اَحَداً صَمَداً وَنَحنُ لَهُ عابِدُونَ لااِلهَ اِلاَّ اللهً وَحدَهُ لاشَریکَ
لَهُ اِلهَاً واحِداً رَبّاً وَ شاهِداً اَحَداً صَمَداً وَنَحنُ لَهُ قانِتونَ لااِلهَ اِلاَّ اللهُ وَحدَهُ لاشَریکَ
لَهُ اِلهَاً واحِداً رَبّاً وَ شاهِداً اَحَداً صَمَداً وَنَحنُ لَهُ صابِرونَ لااِلهَ اِلاَّاللهُ مُحَمَّدٌ رَسولُ الله
صَلَّی الله عَلَیهِ وَ الِهِ عَلِیٌ وَلِیٌ الله عَلَیهِ السلامُ اللّهُمَّ اِلَیکَ وَجّهتُ وَجهی وَ اِلَیکَ
فَوَّضتُ اَمری وَ عَلَیکَ تَوَکَّلتُ یا اَرحَمَ الرّاحِمین.
2728
چشم عزیزم  ایت الکرسی میخونم ان شاالله حال دلتون همیشه خوب باشه

خدا خیرتون بده انشاالله که حاجت روا بشید🌹

میشه محبت کنی از تـه دلت برام دعـا کنی زندگیم رو به راه بشه خیلی دلم به حال خـودم می سـوزه🙏🏻 الـهی خـدا برات بخواد وقتـی که خیلی ذوقشـو داری💙
متن دعای جلیل الجبار به شرح زیر است: {بِسمِ اللهِ الرَّحمنِ الرَّحیم} لا اِلهَ اِلاَّ اللهُ الجَلی ...

این دعا و یک حمد و۱۴ صلوات رو زمزمه کردم  به نیت امضاتون  الهی نعمت سلامتیشون کامل وعاجل برگرده بهشون آمین🤲

اللهم صل علی محمد وآل محمد وعجل فرجهم 

خدایا ....؟.......؟.......!!                                              ﺣﻤﺪ ﻭ ﺳﭙﺎﺱ ﻣﺨﺼﻮﺹ ﺧﺪﺍﻭﻧﺪﯼ است ﮐﻪ ﻫﺮ ﺟﺎ ﺧﻮﺍﺳﺘﻢ ﺍﻭ ﺑﻮﺩ ﺍﻣﺎ ﻫﺮ ﺟﺎ ﺍﻭ ﺧﻮﺍﺳﺖ ﻣﻦ ﻧﺒﻮﺩﻡ !                                       خدایا ...…چه دارد آنکه تو را ندارد ؟؟                                                   و چه ندارد آنکه تورادارد.                                         اللَّهُـمَّ صَلِّ عَلَی مُحَمَّـدٍﷺ وَآلِ مُحَمـَّدﷺوعجل فرجهم.                                          
2740
این دعا و یک حمد و۱۴ صلوات رو زمزمه کردم  به نیت امضاتون  الهی نعمت سلامتیشون کامل وعاجل ب ...

ممنونم مهربون ان شاالله هرچی از خدا میخوای بهت بده 

به نیت حاجتتون ایت الکرسی میخونم

2706