2737
2739
عنوان

منو اینجوری نگاه نکنین، خیلیا حاضرن بخاطرم بمیرن☺️😂

| مشاهده متن کامل بحث + 722 بازدید | 41 پست
دخترا اینجورین که وقتی میری دنبالشون هر ۳۷ ثانیه زنگ میزنن میگن من آماده‌م پس کی میرسی، بع ...

آی گفتی👏👏😂

بنظرتون کسی که از شهید گمنام دفاع و یا از کشتار زن و بچه تو غزه اظهار ناراحتی میکنه باید تعلیق شه؟
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

😅😅😅😂😂 خیلی خوب بود  اون پسرا فکر میکنن دارن مخ مارو میزنن ولی نمیدانن ما از قبل اونارو ب ...

اونم بالانس در جا😂

بنظرتون کسی که از شهید گمنام دفاع و یا از کشتار زن و بچه تو غزه اظهار ناراحتی میکنه باید تعلیق شه؟
2731
ﺑﻪ ﺧﺮﻩ ﻣﯿﮕﻦ ﺍﺯ ۱ ﺗﺎ ۹ ﺑﺸﻤﺎﺭ ﻣﯿﮕﻪ : ۱ ۲ ۳ ۴ ۵ ۶ ۷ ۸ ۹ ﺑﻪ ﺳﻼﻣﺘﯽ ﺍﻭﻧﺎﯾﯽ ﮐﻪ ﺩﺍﺷﺘﻦ ﻣﯿﺸﻤﺮﺩﻥ😐👍 ...

یارو داشته با خره فوتبال بازی میکرده، بهش میگن فلانی، آخه این خره، کی با خر فوتبال بازی میکنه؟

میگه نه بابا، خیلی هم خر نیست، دو تا ازم‌ جلوئه😂😂

2740
در مورد امضات باید بگم تا دیروز تعلیق بودم امروز آزاد شدم

خدا لعنتشون کنه کسایی رو که به‌دروغ میگن این‌سایت طبق قوانین جمهوری اسلامی ایران فعالیت می‌کنه 

اونم بالانس در جا😂

از قبل اره 😀 

درلحظه زندگی کن 👌💪💪خیلی چیزها اصلا ارزش ناراحتی و غصه تو نداره و دیگه اشتباهات گذشته رو تکرار نکن و ازشون درس بگیر و تلاش کن و به خدا توکل کن که اون برات بهترین هارو رقم میزنه 
2706