2737
2739
عنوان

آیا باردارم ؟؟؟

| مشاهده متن کامل بحث + 252 بازدید | 38 پست
عزیزم خیلی سخته بخدا از عمق وجودم درکت میکنم من ۵ماهه از سقط میگذره تازه من با کلی دعا انتظار بعد ۳س ...

من‌سختی زیاد دیدم ما تو عقد بودیم مادرشوهرم فوت کرد سه تا خواهرشوهرام ازدواج کرده بودن قبل همسرم بعد مراسم مادرشوهرم همسرم تنها موند هر کی رفت سوی خودش با اینکه شوهرم بزرگتر ازشون بوده از خودگذشتگی ک پدر بالاسرشون نیس خواهراشو سرو سامون داده بود نوبت خودش ک شد تنهاش گزاشتن حتی ارثم تقسیم کردن و ب شوهرم نه خرج عروسی دادن ن جهاز ک ب عهده شون بود 

منم وقتی شوهرمو تنها دیدم کنارش موندم بعد چهل مادرشوهرم از خانوادم خواستم بدون عروسی برم سر خونه زندگیمون گفتم به بچه بیاد زندگی مونو حال و هواشو عوض کنه بعد ۸ ماه باردار شدم ک گفتن بارداری پوچه شوهرم خیلی وابسته ب مادرش بود هنوز که هنوزه خاطرش براش کمرنگ نشده لباس سیاه شو درنیاورده دهم اردیبهشت میشه دوساله ک فوت شده خدا رحمت کنه همه رفتگان رو 

زنــدِگـی زیبـاسـٺ یَعنــی دُرسـٺ از هَماݩ لَحظہ ای کِہ تـــــ❤ــــو تمـــام زنــدِگـی ام شُـدی️  

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

خدا رحمتشون کنه،چقدر نامرد بودن خواهراش که هیچی ب داداششون ندادن دم خودتم گرم که پای زندگیت موندی زندگی بدون پشتوانه سخته ماهم پدرشوهرم هزارتومنی بهمون نداد خودمون ب سختی خونه جهاز فراهم کردیم و بدون مراسم رفتیم سر خونه زندگیمون ۳سال انتظار کشیدم بچه دار شیم زندگیمون عوض شه که مادر شوهرم الهی خیرنبینه چشم نداشت ببینه نزاشت الانم دوباره باید با هزار ناامیدی از اول سختی بچه نداشتنو تحمل کنم تا باردار شم اونا که راحت سر خونه زندگیشونن عین خیالشونم نیست

خدا رحمتشون کنه،چقدر نامرد بودن خواهراش که هیچی ب داداششون ندادن دم خودتم گرم که پای زندگیت موندی زن ...

خدا بلاخره ببینه خودش حامی ماها باشه انشالله دامن جفتمون سبز‌میشه 🌹

زنــدِگـی زیبـاسـٺ یَعنــی دُرسـٺ از هَماݩ لَحظہ ای کِہ تـــــ❤ــــو تمـــام زنــدِگـی ام شُـدی️  
2731
خدا رحمتشون کنه،چقدر نامرد بودن خواهراش که هیچی ب داداششون ندادن دم خودتم گرم که پای زندگیت موندی زن ...

حتی وسیله های مادرشونو ندادن ب برادرشون وسیله هاش نو بود حتی قیمت گزاشتن ولی گفتن ما نمیتونیم ببینم زنت  از وسیله های مادرمون استفاده میکنن من خودم دوس نداشتم خدایی اول زندگی دوس داشتم منم مثه همه وسایلم نو باشه ولی همچین کلمه ایی رو به کار بردن فک کردن چشم دارن ب وسیله های مادر خدابیامرزشون هنوز که هنوزه داره خاک میخوره تو خونه مادرشوهرم گفته بود ۵ سال بعد عروسی تو این واحد بشینید ولی همون واحدم وسیله ها رو تخلیه نکردن ک نکنه ما استفاده کنیم یا بدیم اجاره کمک خدجمون بشه 

من واقفا اولین بار بود میدیدم چقد باید سنگدل باشه همیشه میگم کاش من همچین برادری داشتم هنوزم که هنوزم اونقد بی محبتی دیدن گاهی خواهرزاده هاشو میاره خونه باهاشون عشق میکنه

حتی وسیله های مادرشونو ندادن ب برادرشون وسیله هاش نو بود حتی قیمت گزاشتن ولی گفتن ما نمیتونیم ببینم ...

تند تایپ کردم ببخشید علط املایی شد بعضی جاها 

حتی وسیله های مادرشونو ندادن ب برادرشون وسیله هاش نو بود حتی قیمت گزاشتن ولی گفتن ما نمیتونیم ببینم ...

خدا جای حق نشسته گلم ببین ی روزی خودت با چشم خودت ببینی چیا ب سرشون اومده بجا اینکه بگن زن داداشمون استفاده کنه ی فاتحه بفرسته روح مادرمون شاد شه جمشون کردن بردن

2738