2733
2734
عنوان

آیا باردارم ؟؟؟

246 بازدید | 38 پست

من سه ماه قرص پروژسترون میخورم و اینکه متفورمین رو از اسفند شروع کردم و یه قرص تقویتی تخمدان هم میخوردم ماه قبل روز ۲۷ سیکلم پریود شدم روز اول عید امروز اول اردیبهشت هست هنوز خداروشکر پریود نشدم ولی یه هفته دلدرد و دلپیچه و درد پریودی میاد و میره کمردردم فعالیت میکنم یه کوچولو درد میگیره نمیدونم باردارم آیا بنظرتون بی بی چک ۲۶ سیکل منفی شد الان میترسم بزنه بخوره تو ذوقم 

کسی اینجوری بوده و باردار بوده ؟ 

زنــدِگـی زیبـاسـٺ یَعنــی دُرسـٺ از هَماݩ لَحظہ ای کِہ تـــــ❤ــــو تمـــام زنــدِگـی ام شُـدی️  

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

دورم ۳۵ روزست و امروز موعدم خبری نشد اکثراً اقدام دارم ده روز تاخیر دارم البته خیلی وقته اقدامیم ولی تا حالا نتیجه نگرفتم

درد میادو می‌ره 

دل چو بستم به خدا حسبی الله و کفی  
2731
انشالله پریود نشی و باردار باشی  ولی بی بی رو بزن  منفی هم نشد نخوره تو ذوقت قسمت نبوده ...

من یه سقط داشتم یکسال پیش  اگه ان اشالله باردار باشم بازم باید استراحت کنم اخه بلند شدم دو تیکه ظرف شستم کمردرد شدید شدم 

زنــدِگـی زیبـاسـٺ یَعنــی دُرسـٺ از هَماݩ لَحظہ ای کِہ تـــــ❤ــــو تمـــام زنــدِگـی ام شُـدی️  
متفورمین واسه تنبلی خوردی؟

بله دکتر گفت رازیانه هم دم کنم بخورم و بادکشم یک روز درمیون یه هفته انجام بدم 

2740
انشالله خیره،باردار بودی بیا خبرشو بده بهمون

دعا کنید انشالله باشم 

چشم حتما 

بله دکتر گفت رازیانه هم دم کنم بخورم و بادکشم یک روز درمیون یه هفته انجام بدم 

تا چ مدت و روزی چندتا دونه میخوری؟ رازیانه منم میخورم ولی شنیدم که خوب نیست یکم ترسیدم ازبابتش🤦🏼‍♀️

تا چ مدت و روزی چندتا دونه میخوری؟ رازیانه منم میخورم ولی شنیدم که خوب نیست یکم ترسیدم ازبابتش🤦🏼‍♀ ...

منم میترسیدم بخورم دکتر گفت روزی یه لیوان دم کنم بخورم ماه قبل تا ۱۷ سبکلم خوردم اینماه تا ۱۱ سیکل خوردم 

قرص متفورمین خارجی هفته اول روزی یه دونه و از هفته بعدش روزی دوتا قرص ابووست نوشته بود که داروخانه مشابهشو داده چون اون گرون بود اونم روزی دوتا یکماه خوردم 

منم چشم انتظارم،امروزم وقت دکتر دارم  منم اینمها لتروزول و اوومیپ داد خوردم  میرم سونوی ...

الهی امین شما هم خبرشو بده عزیزم 

2706